Lista ocen Citroen Berlingo I 1.9 D 68KM 50kW 1996-1999 (22)

~mariusp@vp.pl
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
to fajne auto dla małego biznesu,młodej rodziny która lubi wypady za miasto, no i jest poręczne w mieście.Duży plus za silnik i przestrzeń bagażową.
3,4
~naiwny
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
aż strach pomyśleć co będzie dalej.To moje drugie Berlingo i mam wrażenie że im starsze tym solidniejsze.NASTĘPNYM MOIM AUTEM NIE BĘDZIE NAPEWNO CITROEN BERLINGO.
4,1
~Zwierzak
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Przy dynamicznej jeździe bywa podsterowny, a czasem nadsterowny, ale wszystko do opanowania. Przy zwykłej jeździe bez zarzutu. (Układ jezdny)
3,6
~Michal
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Berlinguś jeśli chodzi o przestrzeń to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył biorąc pod uwagę, że jest zbyt plastikowy, a jakość spasowania ma wiele do życzenia to ogólnie odczucia pozytywne puki co. Momentami troszkę elektryka warjuje ale to są drobiazgi.....
2,6
~donniedarko2
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Niestety bardzo przeciętne i awaryjne auto. Na poczatku za bardzo się nie psuło, ale po większym przebiegu psuje się notorycznie. Mam juz go dość i zamierzam go niebawem sprzedać. (Silnik)
3,5
~ins
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
zaskoczyła mnie skuteczność ogrzewania choć do kultury pracy moge mieć zastrzeżenia ale raczej wynika to z układu elektrycznego (Wentylacja i ogrzewanie)
~giecz
4,1