Lista ocen Citroen Berlingo II Combi (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek F.
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Kierowca i pasażer siedzą wygodnie , ale z tyłu jest problem. Jako , że jestem duży , to mój fotel jest odsunięty na maksa do tyłu. Miejsce za mną zajmuje 7 letnia córka , ale dorosły miałby problem. Bagażnik jest spory , ale jego funkcjonalność ogranicza zabudowa boków - może to i ładnie wygląda , ale szerokość załadunku zmniejsza się o kilkanaście cm. Drugi problem to schowki - niby jest ich sporo , ale do Kangoo im daleko. Do największego...
~Bulek27
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Miejsca jest dużo, posiadam auto XTR z dodatkowym nawiewem na tył co jest niezłym bajerem dla mego dziecka ale po głębszej analizie wolałbym bez tego nawiewu. Dlaczego? a dlatego bo to dziadostwo zabiera miejsce nad głową, np: w wersji bez nawiewu możemy zamontować wewnątrz listwy i przewozić nad głowami np. Narty, Drzwi, Płyty, Drabinę i 5 osób !!! posiadając Nawiew a do nawiewu zamontowane schowki miejsce nad głowami jest już zajęte. Narty...
~rrrrrr
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Wystarczy wsiąść i zobaczyć.Zabieramy się czteroosobowa rodziną ze wszystkim co nam potrzeba np.na wakacje i wszystko mieści sie w bagażniku.Na narty tez nie bierzemy boksu cztery komplety nart /chociaż w Austrii nie można w środku wozić/ bagażu piwska itd.mieści się w środku wyjmuję tylko środkowy fotel.Sam nieraz się zastanawiam gdzie to sie zmieściło.Daje plus za regulowane oparcie tylnych siedzeń.
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Duży wygodny salonik, po podłączeniu navi, lodówki turystycznej, załadowaniu bagaży, odpaleniu ulubionej płyty cd, nie wypada mi napisać czego zabrakło bym nie musiał przerwać mile rozpoczętą podróż...Fotele przednie-pełne pozytywne zaskoczenie, tylna kanapa po podniesieniu zagłówków jest ok. A przede wszystkim przestrzeń, przestrzeń...
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Zmieści się prawie wszystko. Super są osobne tylne fotele które można jednym ruchem wyjąć i mamy ogromną przestrzeń. W ogóle dziwię się ludziom że kupują dla rodziny takie kombi jak Focus czy Octavia. Ilość miejsca i komfort jest tutaj nieporównywalna, a kasy trza dać więcej.
~Marcin
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Przestrzeni jest ogrom, można się gonić, a dodatkowo można wkładać duży wózek dziecięcy do bagażnika bez składania. Oprócz tego naprawdę dużo schowków, są roletki w drzwiach, stoliki skłądane. Wg instrukcji w samych schowkach jest ponad 150l
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Miejsca jest full i z przodu i z tyłu i w bagażniku. Z tyłu 3 osobne fotele trochę wyżej zamontowane niż przednie.Można je osobno składać.Fotele z przodu bardzo wygodne.Zrobiłem za jednym zamachem 1300 km i nic mnie nie bolało.
~Daniel daad@vp.pl
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Nie ma co porównywać z klasą C samochodów. Jeździłem Fordem Focusem kombi 3 generacji i Peugotem 307 SW full opcja z panoramicznym dachem, bez porównania. tylko mój teściu ma więcej miejsca w Fordzie Windstar ;))
~Seba
Combi 1.6 HDI 75KM 55kW
Wzór. Siedzisz w tym aucie jak na krześle a nie jak na pogiętym materacu jak w pozostałych autach. Polecam dla kierowców którzy mają 190cm i wiecej. Z tyłu mega przestrzeń. Cała rodzinka spakowana na wakacje bez problemu
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II Combi
8,7
10,1
~Jędker
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Jeśli chodzi o I rząd foteli to są jak dla mnie nie wygodne (zresztą nie tylko dla mnie, ale i pasażerów, którzy podróżowali zarówno z przodu jak i z tyłu, za to chwalone są siedzenia II rzędu)
Citroen Berlingo II Combi