Lista ocen Citroen Berlingo II Combi (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAREK I ANETA
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
BYŁOBY SUPER GDYBY NIE TE PRZEGLĄDY MIAŁEM KIEDYŚ STARA WERSJĘ FILMU \"TANGO I CASH\" I TAM K. RUSSEL POWIEDZIAŁ \" TO WSZYTKO... TO... JEDNO WIELKI PIE.... OSZUKAŃSTWO\" I TAK Z NIMI JEST,A NO I KONTAKT Z CITROEN POLSKA \"NIC NIE WIEM MY TYLKO REALIZUJEMY WYTYCZNE CENTRALI CITROENA\" REASUMUJĄC NIE MA CO KUPOWAC NOWYCH SAM.!!!!!!!!! A JEŻELI JUŻ TO WARUNKI GWARANCJI I PRZEGLĄDÓW TRZA MIEC NA ODDZIELNYM DOK. Z ICH PIECZATKAMI A WTEDY T0 TY...
~Jędker
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Firma kupiła kilka takich samochodów i podobno zapłaciła za sztukę 50 tys. zł. Za tą kasę wydaje mi się opłacać. Samochód ma na wyposażeniu climatronik, tempomat, wbudowaną nawigację, zestaw głośnomówiący (przydatny bajer), ogólnie jest to bogata wersja. Na stronie citorena, w jego konfiguratorze, w tej specyfikacji samochód wyceniali na 97 tys., na allegro można było spotkać oferty dilerów za 67 tys.
~Grimpal
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Biorac po uwage stosunek wielkosci i pakownosci , wyposazeenia i jakosci wnetrza do ceny jest OK . Plastki takie same jak wszedzie :) ale za to bardzo lada linia nadwozia i mile wnatrze.
~mp
Combi 1.6 HDI 75KM 55kW
Przy moich zróżnicowanych potrzebach użytkowych jest to (już z perspektywy przejechanych ponad 50 000 km) najlepszy wybór jaki mogłem zrobić.
~Tomek F.
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Kupiłem to auto za 57 tysięcy zł. Za tą cenę konkurencja (Doblo , Kangoo , Partner itp) oferowała auta zdecydowanie słabiej wyposażone , więc wybór był prosty.
~FHU PLUM
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Po aucie służbowym za prawie 90.000 zł spodziewłem się lepszego wykonania, wyciszenia, porządnych materiałów, zaplanowania wnętrza, a tu nic takiego nie ma
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Za tą cenę cudów spodziewać się nie można, ale mogłoby być nieco lepiej. Wydaje mi się, że bliźniacze Peugeoty są wykonane nieco lepiej.
~TomJerry
Combi 1.6 110KM 81kW
Po prostu doskonale. Jestem tym mile zaskoczony. Tak samo jak mile jestem zaskoczony jakością dźwięku seryjnego sprzętu grającego.
~rrrrrr
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Chyba dobrze bo jeszcze nic nie dołożyłem.Przed zakupem oglądałem jeszcze vw cady ale 20000 tys droższy i gołe blachy porażka.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II Combi
8,7
10,1
~Andrew
Combi 1.6 VTI 120KM 88kW
Samochód kupiłem z rabatem 28%.Wersja xtr plus doposażenie(tempomat,czujniki cofania).Koszt bruto 57tys.Niektóre kompakty są droższe.
Citroen Berlingo II Combi