Lista ocen Citroen Berlingo II Van (22)

2,4
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Może mój egzemplarz jest taki trefny - nie polecam!
3,3
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
W sumie jako służbówka jest ok. Ale jeśli się udaje używam innych aut z floty. I co najważniejsze. Na dalsze trasy to auto jest dramatyczne.
~Ketiw
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo fajna elestyczność. Praktycznie w trasie to cały czas na 5 biegu (a przydałaby sie 6-tka na autostradzie). Tylko bardzo dynamiczne wyprzedzanie z 50-60 km/h wymaga 4 biegu. Ale do ścigania to inne samochody trzeba kupować. (Silnik)
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Przed zakupem długo ogladałem dostawczaki konkurencji, okazało się ze: Caddy - cholernie drogi Combo - brzydkie i niezwykle niewygodne (corsa z doklejoną paką) Nowe Doblo - beznadzieja (stare juz bylo lepsze) Transit Connect - najlepszy z w/w ale awaryjny i kapryśny no i został Berligo/Partner :) decyzji nie żałuje i wiem ze kolejne auto w firmie tez bedzie takie samo
3,2
~info@sebastian-contractor.co.uk
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Przecietni samochod za male pieniadze. Ma swoje zalety ( 3 miejsca) lecz ma rowniez drobne wady jak nisko obrotowy silnik. Dobry do miasta i nieduze predkosci)
~mariusz
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
auto kupiłem używane z przebiegiem 113tys.i do dziś ma już 220tyś oprócz oleju przy wtryskach ,żadnych problemów . Auto sam serwisuje dlatego możę nie mam z nim problemów ,olej co 10 tys. wym. z org. filtrem ,olej w skrzyni i inne filtry co 50 tys. nie jest to koszt duży nawet używając drogich zamienników,a uchroni przed problemami w przyszłości
3,4
~Daro999
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Zaznaczam że jest to auto jakie miałem służbowe. Zostało kupione z salonu w 2008 roku. Obecnie ma przejechane 56 tyś i co mogę powiedzieć to to że auto jest w opłakanym stanie mimo że było regularnie serwisowane w ASO. Usterki są na porządku dziennym. Druga sprawa to zawieszenie. Komfort jest słaby, ale to w końcu tylko dostawczak więc nie ma sie co dziwić. W tyle ciągle coś puka stuka wali, strach tym jeździć. Silnik wydaje się być o wiele...
2,5
~gast_med@op.pl
Van 1.6 HDI 75KM 55kW
Bardzo kiepski samochód. Starszy model Berlingo jest bardziej udany.
~CB
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo dobry dostawczak, funkcjonalny i pakowny podłoga to 2 europalety, przy zamkniętej klapie można przewieść rzeczy do 3 m długości (wersja krótka, standardowa). W ciągu 5 lat bezawaryjny. Największy minus to moc 90 czy 92 km w pustym aucie jeszcze wystarcza, jednak z ładunkiem to trochę za mało (przydało by się tak około 120 km). Ogólnie Berlingo jest tak dobre, że jeszcze będzie ze mną pewnie przez kolejne 5 lat.
~Kynospawacz
Van 1.6 HDI 75KM 55kW
Jeżdżę tym autem już ponad 2 lata. Kupiłem z dość niskim udokumentowanym przebiegiem 169 tys. Aktualnie zrobiłem około 50 tys. Auto sprawia wrażenie solidnego. Jak do tej pory tylko same eksploatacyjne rzeczy, oleje, filtry, klocki, tarcze i raz naprawa końcówki drążka. Chyba dobrze trafiłem, bo auto bardzo tanie w eksploatacji. Szukałem 90km, ale nie mogłem znaleźć nic godnego uwagi i trafił się 75km w dobrym stanie więc go nabyłem....
Citroen Berlingo II Van