Lista ocen Citroen Berlingo (578)

3,3
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
W sumie jako służbówka jest ok. Ale jeśli się udaje używam innych aut z floty. I co najważniejsze. Na dalsze trasy to auto jest dramatyczne.
3,1
~JAREK I ANETA
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
WYGODNE ŁADNE I POJEMNE AUTO PRAKTYCZNIE BEZ ŻADNYCH AWARII, A JEST EKSPLOATOWANE DOŚĆ INTENSYWNIE PRZEZ DWÓCH KIEROWCÓW PIERWOTNIE MYŚLAŁEM O PODNIESIENIU MOCY ALE TERAZ STWIERDZAM ŻE BYŁOBY TO WYWALENIE KASY WADAMI JEST SERWIS I BŁĘDNIE USTAWIONY SYSTEM PRZEGLĄDÓW
3,5
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Jest to sympatyczny i dosc wygodny samochod. Do predkosci 110 km/h bardzo przyzwoicie wyciszony (benzyna, diesle sa glosniejsze). Polecam go dla jednoosobowej firmy, albo pary bez dzieci. Jest wtedy super bo na codzien to zwykla osobowka, a potem skladamy tylne siedzenia i mamy mala ciezarowke, bardzo wygodna do zaladowania, z niska podloga ktorej nie trzeba zakrywac folia zeby sie nie pobrudzila. Ale skladajac tylne siedzenia w czworke nie...
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
autko dobre do pracy, do jezdzenia z rodzinką, ogólnie do jeżdżenia, nie ma sie czego wstydzić.
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Jak czytam opinię poniżej, że komuś przy 50 tyś km, rozsypuje się zawieszenie i pada silnik, to mogę tylko wyobrazić sobie jak taka osoba eksploatowała ten samochód.No ale cóż, firmowe auto więc nie ma się czym przejmować, firma kupi nowy. Jak dla mnie nie ma w tej klasie lepszej oferty biorąc pod uwagę możliwości przewozowe auta, silnik, wyposażenie i wygląd.Kupiłem auto z dobrym rabatem za 62000 zł z pełnym wyposażeniem min. nawigacja,...
~Ketiw
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo fajna elestyczność. Praktycznie w trasie to cały czas na 5 biegu (a przydałaby sie 6-tka na autostradzie). Tylko bardzo dynamiczne wyprzedzanie z 50-60 km/h wymaga 4 biegu. Ale do ścigania to inne samochody trzeba kupować. (Silnik)
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Jestem w pełni zadowolony, nie oczekiwałem wyścigówki, która będzie jechała po następny rekord toru, tylko praktycznego, oszczędnego, wygodnego, niedrogiego, dynamicznego do bezstresowej jazdy,pojemnego samochodu. I zgodzę się tu z panem testującym nowe Berlingo XTR na autoga...bez reklamy :). Gdyby auta były oceniane bez emocji, a jedynie praktycznie, po drogach jeździłyby same autka pokroju Berlingo :)
2,2
~Bolek B
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
nie mam sily pisać więcej bo to trzeba samemu sprawdzić inaczej nie uwierzysz--zapewniam ze to mój najorszy samochód w życiu miałam ich -9
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
W podsumowaniu za całokształt to autko naprawdę godne uwagi.Trwałe i niezawodne (nigdy jak na razie mnie nie zawiódł). Dobre zabezpieczenie antykorozyjne i mało poważne usterki z którymi nie można sobie poradzić, w zetknięciu się z nimi wszystkimi to większość usunąłem sam.
~Teges
Mikrovan 1.6 HDi 75KM 55kW
Dobrze jak na auto w tym przedziale cenowym. Berlingo to nie Audi (jakość wykonania) czy Toyota (niezawodność). Dlatego też kosztuje znacznie mniej. Mogą zdarzyć się usterki, które w aucie segmentu premium zdarzać się nie powinnny (choć się zdarzają), ale przy prawidłowej eksploatacji może się odwdzięczyć. Polecam do firmy i dla rodziny (wózek mieści się w bagażniku bez składania, wygodne rozsuwane drzwi). Jeśli chcesz poszpanować przed...
Citroen Berlingo