Lista ocen Citroen BX Hatchback (69) - Ergonomia

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafal
Hatchback 1.6 94KM 69kW
coz mozna chciec od 16-to letniego auta. Smiem jednak twierdzic ze miejsca na nogi ma wiecej niz np Ford Sierra
~gsierzpu@interia.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Sięgasz do wszystkiego nie odrywając ręki od kierownicy. Chyba że masz radio, które jest baaardzo nisko umieszczone.
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Wszystko jest pod ręką, w końcu to Citroen, to jest samochód dla człowieka a nie człowiek dla samochodu.
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Tylko dobrze ze względu na nieergonomiczny dostęp do radia. Do reszty nie mam zastrzeżeń.
~emsee20@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Super. Wszystko tam gdzie powinno byc. Wiekszosc rzeczy obslugujemy bez odrywania reki od kierownicy
~emsee
~thePink
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Super. Takiej ilości schowków w kabinie nie powstydziłby się barokowy kredens. Fotele bardzo wygodne.
~Maciek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ja kocham ksztalty Krystynki :) choc przyznam, ze to nie byla milosc od pierwszego wejzenia.
~Paweł
Hatchback 1.6 94KM 69kW
nie trzeba niczego szukać, radio jak dla mnie jest za nisko i podczas jazdy niezbyt wygodnie się obsługuje
Dziennik kosztów dla Citroen BX Hatchback
~przemek@cuprum.com.pl
Hatchback 1.9 107KM 79kW
wszystki przełączniki ok radio mam z pilotem więc nie przeszkadza mi jego niskie umiejscowienie
Citroen BX Hatchback