Lista ocen Citroen C-Crosser 2.2 HDI 160KM 118kW 2007-2012 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szymon klimaszyk, szymon.klimaszyk@poczta.fm
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Auto jest sztywne i dobrze się prowadzi pomimo wysoko ułożonego środka ciężkości, silnik generuje tyle mocy iż warto korzystać z opcji automatycznego 4WD, ponieważ pozostanie w trybie 2WD powoduje przy gwałtownym przyspieszaniu w mieście niestabilny tor jazdy, jednak mozliwość wyboru 3 trybów jest doskonałym rozwiązaniem a tryb stałego napędu bez rozłączenia powyżej pewnej predkości sprawdza się np. na śniegu ( np. tej zimy ! ) doskonale auto...
~zenon@gazeta.pl
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Myślę, że nawet odrobinę lepiej od pierwowzoru/Mitsubishi Outlander/chyba lepiej dostrojone. Znajomy który na co dzień używa Audi A4 po krótkiej przejażdżce stwierdził, że to niemożliwe żeby SUV tak się poruszał, niewielkie przechyły na szybko pokonywanych zakrętach, żadnej niestabilności, stwierdził-rewelacja!
~Pietro
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Dobrze trzyma się drogi, napęd 4x4 zimą daje radę w śniegu, przydałby się reduktor. Trzeba pamiętać żeby wyłączyć system kontroli trakcji przy wyjeździe z zaspy, bo obcina moc kiedy koła wpadaja w poślizg.
~aquamentis
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Twardy na drodze doskonały oczywiście pod warunkiem, że lubicie taką charakterystykę. Należy dobrze wywarzyć koła. Serwis oddał mi auto z drgającą kierownicą, upierali się, że tak ma być.
~axis
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
tylne zawieszenie zbyt sztywne (na pusto prawie podskakóje tył na dziurach), powinno się jeździć jak w polonezie z workiem cementu w bagażniku, b. dobre trzymanie drogi w zakrętach z równą nawierzchnią
~MK
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
powinienem napisac że doskonały ale przesiadłem sie z \"wersalki\" - c5 i na razie jeszcze odczuwam nierówności
~Luk
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
zawieszenie zestrojone twardo, jeżeli macie felgi 18 z profilem opony 55 to czuć każdą nierówność
~tottek
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
w lekkim terenie super, przy 140/150 miałem wrażenie lekkiej niepewności w prowadzeniu
~PMZ75
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
bardzo dobry nic dodac nic ujac, w terenie bardzo dobrze sie spisuje jak na SUV
~marek
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Trochę za twardy na nieruwnościach.