Oceny Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting

Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (9)

~Krystian
Sedan Facelifting 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
W tej cenie nowy samochód o takich parametrach i do tego z dieslem, to prawdziwy traf. Polecam wszystkim.
~Expert
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Nie dziwi mnie dlaczego jego uturbione wersje zdobywały kilka razy tytuły silników roku. Mimo 82 KM auto chętnie jeździ, zachęca do wysokich obrotów. Elastyczny od ok. 2 tyś. obrotów. Mało pali.
~jarosław_aranowski
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wygląda na to, że dane producenta co do spalania nie są zawyżone. W moim poprzednim aucie spalanie rzeczywiste było o litr wyższe niż te deklarowane. Tu, przynajmniej po mieście wydaje się zgadzać. Silnik jest też całkiem dynamiczny. Na testach jeździłem 115 KM. Może na autostradzie jest sens kupować auto z tym silnikiem. Dla osób, które tak jak ja poruszają się głównie po mieście 82 KM w zupełności wystarczą.
3,7
~martm
Sedan Facelifting 1.6 VTi 115KM 85kW
To jak to auto się zbiera na pusto jest niebywałe. Silnik z epoki kamienia łupanego, ale niska maska robo swoje. Spalanie - dotychczas żyłem w przeświadczeniu, że benzyna może być oszczędna na trasie, a w mieście żłopie. citroen złamał to - w mieście można jeździć za tyle samo co w trasie! szok! Lekka buda i rozsądna noga czynią cuda! :)
~Kajko
~Jack119
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Mega, super oszczędny i dynamiczny
~Andrew
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
82km- do miasta jak najbardziej ok, w trasie- do 140 km/h znośnie ale powyżej za duży hałas
~Janusz
Dziennik kosztów dla Citroen C-Elysee II Sedan Facelifting