Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (80)

~Rapis
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
dzwiek silnika troszkę przypomina silnik od kosiarki, ale przy takiej pojemności i osiąganej mocy nie można narzekać ! bardzo równomierna i spokojna praca ! (Silnik)
4,1
~valdi
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Kultura pracy jest taka jak to w silnikach 3 cyl, troche za głośno ale dopiero powyżej 130 km/h. Elastyczność silnika wzorowa. (Silnik)
~Coro
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Autko ma wręcz spartańskie wykończenie i nie należy do luksusowych, jednak jest to samochód do jazdy po mieście, krótkich trasach, w przyzwoite cenie.
2,5
~Tomasz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
silnik dosyć zrywny ale tylko na 2 i 3 biegu to zasługa niskiej wagi auta .Duże wibracje przy wolnych obrotach.Bardzo głośny powyżej 100km/h , to bardzo męczy na dłuższej trasie.Auto typowe do miasta,na zakupy ,tylko ten mikry bagażnik nie do przyjęcia. C1 kupiłem tylko ze względu na zużycie paliwa jak sie okazuje moja stara mazda 626 2 D paliła mniej nawet po mieście.a wygoda znacznie większa.Więc tu duży minus dla C1. (Silnik)
4,1
~marek
całkiem poprawne autko, było by 5 gdyby nie skrzynia
~c1fan
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
są lepsze auta, ale są też gorsze. Aktualnie na rynku są dostępne ciekawsze modele w zbliżonej cenie.
~Sieja
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Całokształt całkiem niezły, sama sobie ją wybrałam z pełną świadomościa tego co robię. W porównaniu do poprzedniego auta trochę rozczarowały mnie drobiażdżki: od strony kierowcy nie da się otworzyć okna pasażera, zablokowane drzwi od środka nie otworzą się \"z klamki\" trzeba odblokować je ręcznie. Największy schowek jest porażająco mały.
2,9
~Michał
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
jak to mały samochód, dla mnie może być, ale te fotele nic nie trzymające na boki to porażka.
3,2
~Mariusz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Silnik pracuje calkiem dobrze, kultury tez mu odmowic nie mozna.Dosc glosny, czasem wrecz drazniacy.Elastycznosc szczegolnie na wyzszych biegach nie najlepsza (Silnik)
~golab
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Elestyczny, na jaowym tzresie troche buda uroki 3 cylindrow (Silnik)
Citroen C1 I Hatchback