Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (80)

~golab
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Elestyczny, na jaowym tzresie troche buda uroki 3 cylindrow (Silnik)
3,6
~zs
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
trochę za delikatnie biegi się wbija ale pewnie każdy ma inne przyzwyczajenia:) (Skrzynia biegów)
4,1
~Michał Cz.
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Przyspiesza fajnie, czasem trzeba go wkręcić na wysokie obroty ale generalnie przyjemnie się jeździ (Silnik)
~a
Fajne miejskie auto, ale powinno kosztować 25tys a nie 30 po promocjach
~Wojtek
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Niesamomity elektryzujacy dżwięk tej 3-tłokowej bestii. (Silnik)
~Kams
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Niezawodne auto za tanie pieniądze. Japońska precyzja z francuskim znaczkiem. Rozrząd na łańcuszku, silnik to bardzo prosta konstrukcja, całe auto zresztą to bardzo prosta konstrukcja, nic się nie psuje bo nie ma co się zepsuć. Wiadomo, ma jakieś mankamenty gdyż samochód jest zrobiony z myślą o ruchu miejskim, nie należy oczekiwać bentley'a od auta które zostało stworzone do miasta i do tego o niskiej cenie. Polecam.
~Wojtek /bociek_2@wp.eu/
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Dla 1 osoby tak jak ja auto jest super, mało pali, wystarczajaca przestrzeń i osiągi, polecam.
~mariolka
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Nie podoba mi się, nieekonomiczne, ciasne, głosne, bez komfortu. są znacznie lepsze auta!
2,5
~Miki
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Miejsce dla pasazera z przodu - ok. Dla kierowcy juz nie za bardzo. jako osoba wysoka mialem problem z kolanem za blisko kierownicy, pozycja ta byla zwyczajnie niewygodna. Ogolnie z przestrzenia nie jest zle. Jak dobrze sie przemysli, to mozna sporo zapakowac, pomimo beznadziejnego bagaznika :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
4,1
~cejedynka
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Idealne autko szczegolnie dla ludzi mlodych. C1 swietnie sie spisuje w jezdzie po miescie.
Citroen C1 I Hatchback