Lista ocen Citroen C1 I Hatchback 1.0 i 68KM 50kW 2005-2008 (80)

~ijon
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
bardzo fajne autko, super wygląda, dobrze jeździ, tylko za duzo tych usterek
~DZBANEK
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Silnik jest troszke głośny (3 cylindry) ale za to ekonomiczny i ma buta jak na 68 KM. Fajnie przyspiesza 2 i 3 bieg jak by miał wzbić się w powietrze. (Silnik)
3,8
~Mikko31
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Silnik typowy do miasta - na 2 biegu ładnie wkręca się na obroty ..aż do 100km/h na liczniku. Na trasie mało elastyczny - ale to jest właśnie prawdziwe autko miejskie :) Praca silnika wymaga przyzwyczajenia - w końcu to 3 cylindry! (Silnik)
~asia
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
doskonale wiedziałam co kupuję i od wyjazdu z salonu mam poczucie, że dostałam to czego się spodziewałam, czyli mały, ekonomiczny i zwinny samochód, który już nie raz pokazał większym gdzie ich miejsce
3,8
~gg
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
jak na 3 cylindry doskonale, wibracje tylko przy schodzeniu z obrotów nieco powuyżej 1000. Lubi wyższe obroty, ale gdy nie potrzebujemy mocy chętnie pracuje na niskich. Smieję się, że to V6 ale w fabryce zapomieli zamontować drugiej połówki. Niepokoi mnie bo czasem słyszę łańcuch rozrządu lub któryś z popychaczy (Silnik)
~ijon
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Fajne autko. Dopasowane do moich potrzeb. W dobre osiągi przy niskim spalaniu. Dużo miejsca w środku kosztem bagażnika. Polecam
3,6
~Krzysztof
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Autko bez wyciszenia, bardzo głośne. Niewygodne fotele. Klima mało wydajna, pewnie z racji wieku.Silnik daje radę, mało pali -5 litrów . Łatwo zaparkować, widoczność dobra. Skrzynia biegów ma bardzo długie przełożenia. Drażliwy dźwięk trzycylindrowego silnika. Jako drugie auto może być, ale jakbym miał kupić znowu takie małe autko , to szukałbym coś bardziej wyciszonego . Jest to drugie auto w rodzinie i pełni funkcję dojeżdżacza do pracy,na...
~hentry@interia.pl
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Silnik udaje diesla... szybko reaguje na gaz i jest bardzo dynamiczny... duży plus za to :) (Silnik)
~lukkkka
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Autko sluzy nam jako 2-gie w rodzinie, robi niewielkie przebiegi. Nie odnotowalismy na razie najmniejszego problemu. Nie wiem skad te utyskiwania na brak zegara - ma je fabryczne radio przeciez. Co do innych rzeczy - auto jest zbudowane z mysla o jak najnizszych kosztach, mamy wiec jedna wycieraczke z przodu, identyczne fotele, mikro bagaznik z szyba zamiast klapy, nawet poleczka wisi na jednej nitce i ma jeden silownik. Ale to wlasnie w tym...
~Dakar
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
polecam - wzbudza zainteresowanie na ulicy (nie tylko pań) , nietuzinkowa stylistyka no i to niskie spalanie. dla tych co już mają dosyć patrzenia na Pandę , Seicento itd
Citroen C1 I Hatchback