Lista ocen Citroen C15 (59) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~citryna
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Najgorsza jest ochrona antykorozyjna, a właściwie jej brak. Ruda żre wszystko. zaprawki robię non stop- z braku czasu mało profi oczywiście. Dziury w podłodze- zaspawałem. Przednie sanki- pospawałem, ale do wymiany. Różne zadrapania- od razu rude. W sumie kupiłem trochę zaniedbany, z dziurami i poprawiam, ale na długo to nie wystarczy, a szkoda. Z innych usterek- wymieniona półoś, wahacze, końcówki drążka- wszystko robiłem sam, a to mój...
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Nie do zajeżdżenia!!! Mój szeryf jest bardzo bardzo bardzo oszczędny i praktycznie nic nie było robione przez ostatnie 2,5 roku ciężkiej pracy. Co prawda jazda już nie była przyjemna i co najmniej bezpieczna, ale samochód nie poddaje się w każdej sytuacji. Biała strzała wytrzymała ponad dwa lata następujące poważne usterki: - wybite amortyzatory lub ich brak - wybite sprężyny tylne i przednie - rozwalona półoś (w końcu kulki wypadły i...
~dziadziomiodzio@gmail.com
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jak każde auto potrzebuje bieżących przeglądów i wymiany zużytych części.W moim przypadku nie miałem żadnej awarii silnika do którego używam tylko olej pełen syntentyk 5W40.Cały czas jeżdżę na oleju napędowym zakupowanym tylko w stacjach BP.Sprzęgło wymieniłem po 290 tys.km..Cała karoseria oprócz podłogi w b.dobrym stanie tylko lakier przyblakł.
~kristoforo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
niezawodne auto. Po pięciu latach użytkowania jedyne co zrobiłem to naprawy blacharskie całego nadwozia, żeby go rdza nie zjadła 600 zł, teraz autko jest prawie jak nowe, bynajmniej tak się zachowuje.regulacja zaworów po przejechaniu 180000 może trochę za późno, ale chodzi jak zegarek
~posiadacz 2 c 15
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
w 9 latku padło: dmuchawa, przewody chamulcowe, zgniły drzwi, centralny zamek, elektryczne szyby, wygniła prowadnica szyby, leie sie woda na tylną kanape z dachu, kierownica wyglada jak zuzyta opona,zderzak tylny przyma sie siła woli
~pepe z brandenburgii
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
chłodnica to złom, również sposób podłączenia wentylatorów wymyślił idiota, ale żeby nie wstawić wskażnika temperatury a jedynie kontrolkę to już musiała być banda palantów, u mnie skończyło się to wymianą pierścieni
~Maciej
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
raz nie wymieniłem oleju przez 65 000 km i zaczął klepać i spadać na mocy ale to normalne bo powinienem przy 20 000 wymienić olej ale nie mam czasu na te przeglądy bo co chwila jakiś transport
~bruno
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
wymiana chłodnicy , reszta to wymiana częsci eksploatacyjnych , ja wymieniałem :tłumik, tarcze , klocki(krótka żywotność) , remont tylnego zawiesznia(jakis zestaw naprawczy wachaczy),i to praktycznie tyle
~gazetazaborcza@gazeta.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jedyną poważniejszą usterkę usterkę w tym aucie spowodowałem ja sam zaliczając klasyczny dzwon, gdy jedno drzewo nie chciało mi zejść z drogi w nagły atak zimy w drodze po te ochydne papierochy :(

Usterki Citroen C15

Citroen C15 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~leszek
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
1 raz mnie zawiódł-zgasł naświatłach i nie chciał zapalić-powód:zły styk w elektryce spowodowany korozją wyłączył zawór w pompie i odciął paliwo(czyli pierdółka).