Lista ocen Citroen C15 (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...najtanszy samochod tej klasy jest drozszy od citroena o jakies 14 tys(sprawdzalem)...lepiej te 14 wykorzystac w jakis przyjemniejszy sposob a miec autko ktore funduje naprawde duze oszczednosci w budzecie...jesli chodzi o serwisowanie polecam robienie tylko do momentu gwarancji...te same czesci mozna kupic duzo taniej w sklepach motoryzacyjnych...przykladowo wymiana przegubu kosztowala mnie 400 ponad zlotych w serwisie...a za 800 zlotych z...
~jężdżę nim głównie na ryby-dobra "terenówka"Robert
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Cena jest ok.-kupiłem to bezawaryjne auto gdy miał 3 lata i 85 tys.km i zapłaciłem 13.500 za 5-osobowego. Jakość wszystko jest rewelacja poza karoserią!! Mam polską edycję C15-wypust NYSA-POLAND i jakość zabezpieczenia nadwozia przed korozją jest BEZNADZIEJNA(nasi zawsze takie auta robili).Gdybym nie kontrolował na bieżąco i nie usuwał pierwszych oznak wielkiej korozji to mój 4-letni c15 nie miałby już podłogi i wielu innych...
~kristoforo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
trzyletnie auto można kupić naprawdę tanio i w super stanie.Moim zdaniem nowe są troszkę za drogie,ale to oczywiście subiektywna ocena.Naprawdę można to auto polubić. Mój ma teraz szusty rok i dalej jest w dobrym stanie. teoretycznie jego wartość spadła ,ale wydaje na niego mniej niż na nowy z gwarancją a ciągle zarabia, nie oddam tego auta.to już chyba ostatnie auto tego typu pozbawione zbędnej elektroniki.
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Moja ocena to 6 w skali od 1 do 5. Autko naprawdę za przyzwoite pieniążki i to naprawdę do wyczynowych i ekstremalnych zadań bojowych na które napotykamy w codziennym życiu. Nie odmawia posłuszeństwa i zawsze dowiozła mnie do domciu. Szkoda tylko że blachy nie są ocynkowane bo autko wyłoby wtedy wieczne. POLECAM !!!
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jeśli chodzi o cene autka to nowy wcale nie był taki tani, ale teraz patrząc na ceny samochodów używanych moge śmiało stwierdzić że za 8-9 tyś opłaca się kupić 5-6 letni egzamplarz. WARUNEK! Zabezpieczyć przed korozją, a z podłogą robić to rok w rok najlepiej przed zimą.
~gazetazaborcza@gazeta.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jeszcze raz: gdyby nie blacha, było by doskonale. Nasz następny samochód to też będzie Citroen (ZX 1.9TD z wtryskiem kombi). Polecam wszystkim do pracy, szaleńcom na codzień;) Aha, moją żona go uwielbia, przejeździła nim tysiące kilometrów i nigdy na nic nie narzekała
~gaz@gaz-technik.wroclaw.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Za kwotę 11 000 zł chyba nie da rady kupić innego dostawczaka z 5 miejscami, z homologacją ciężarową i silnikiem diesla w wieku do 4 lat którego stan techniczny będzie rokował że przejedzie bez większych napraw jeszcze 200 tys km
~Dawid "Skyline GT-R" F.
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
niezapominajmy ze jest to samochód dostawczy inaczej mówiąc użytkowy, i koszt zakupu szybko sie zwróci, jakość bez zarzutu w por. do ceny :D
~jacekratajczak@wp.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
karoserja gnije jak w polonezie a nawet gorzej w środku jak w c 330 ursus ale jak to komuś nie przszkadza to polecam
~bruno
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
nie sa to drogie samochody , bo oprócz silnika to tam nie ma za co płacic :),można tanio kupic zadbany egzamplarz , w sumie polecam