Lista ocen Citroen C15 (119)

3,5
~jężdżę nim głównie na ryby-dobra "terenówka"Robert
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Zwykły cichy,dobry,ekonomiczny i b.elastyczny diesel. (Silnik)
4,1
~Krisker
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Dla małej firemki rodzinnej - ideał. Bardzo tani w eksploatacji, brak poważnych usterek, dość wygodny i jednocześnie pakowny (740kg i duża paka). Na pusto jeździ się prawie jak osobówką.
3,2
~DzikiBenny
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Kupiłem zadbane auto za 2tys z 2000roku. Nie dolałem kropli oleju. W zimie odpala. W lesie jedzie jak traktor.Na autostradzie tez jak traktor:) Byla na słowacji, wrocławiu, Morzem PL, w bieszczadach...zawsze cało dojeźdza.
3,2
~rataj
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jak dlamnie bomba jak niemasz kasy to go kop ja kopilem ze zlomu i 2 lata smigam i nastepne 2 lata chyba terz za 1500zl betoniara mala na pake wchodzi i taczka 800 kg laduje i jedzie i mi nie stana w trasie jak trzeba to stylu wkladam siedzenie i jade z rodzina na zakopy
4,1
~panM
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jeden z najlepszych wolnossących diesli w historii. Niezniszczalny przy zachowaniu minimum dbałości w sprawach obsługi. (Silnik)
3,8
~Wakabayashi
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Fajne auto do ciężkiej pracy. B. solidne, wszędzie wjedzie, może jest brzydkie ale mi sie podoba. Silnik bardzo żywotny, nadwozie trochę rdzewieje ale w sumie super wóz :)
~ble@ble.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
idealny do jeżdzenia po mieście i na niedużych trasach, ekonomiczny, przestronny (rodzina + rowery + dużo bagaży), zalętą jest brak zainteresowania złodziei C15 (może praktycznie stać otwarta), prawie ideał
2,9
~Adam
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Bardzo dynamiczny, dobre przyspieszenie, ma moc auto. (Silnik)
3,5
~jacekratajczak@wp.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
to samochud dla tych co nie mają kasy jest brzydki ale nic przynim nie trzeba robic mam go rok robie na budowie i wozi wszystko jak miałem traka to była skarbonka bez dna ile ja kasy ładowałem w traka i zawsze coś a ten most szkoda gadać
~lechu
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Dobre auto dla kogos kto potrzebuje malego dostawczaka, w terenie tez dobry za sprawa wysokiego przeswitu ale to raczej auto na asfalt, dobra blacharka i mocny, elastyczny silnik