Lista ocen Citroen C15 (119)

3,7
~moherowe_gacie@o2.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Większego "paździocha" nie znajdziecie. Wykończenie wnętrza, to żart- wszystko skrzypi i trzeszczy. Ale nie jest to samochód rodzinny,czy nawet osobowy, tylko dostawczy i patrząc z tej strony, to za takie pieniądze nie kupisz lepszego. Oszczędza dużo zdrowia i nerwów, bo nawet jeśli tu go obijesz, tam zarysujesz lub wgnieciesz, to się tym nie przejmiesz :)
~Marek 44
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Bardzo wytrzymałe auto do pracy, gorzej z komfortem jazdy
4,1
~użytkownik
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Bardzo dobry samochód dla ekip budowlanych. Komfortowo dowiezie do pracy pięć osób wraz z narzędziami. Dobrze będzie się sprawdzał jako nieduży dostawczak. Po złożeniu tylnej kanapy uzyskuje się obszerną przestrzeń ładunkową gdzie spokojnie można umieścić 500kg towaru.
~dziadziomiodzio@gmail.com
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Mam go dwanaście lat.Codziennie go użytkuję.Po dziesięciu latach zaczęła lecieć mi podłoga.W chwili obecnej jest cała do wymiany.Jężdzę nim i po drogach utwardzonych i i gruntowych.Jestem pszczelarzem.Latem ciągnę nim przyczepę z 20 pełnymi ulami.Uważam ten samochód za niezastąpiony.W związku z gniciem podłogi/naprawa jej to duży koszt/ tydzień temu kupiłem C15 z 2005 r.z silnikiem 1,9.Stan podwozia idealny.Jak się dba o samochód to będzie on... (Silnik)
3,2
~tjabba@o2.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Uważam że silnik to najlepsza część tego samochodu.Pięknie się jeżdzi, przyśpiesza mimo że to tylko 60KM. (Silnik)
3,4
~Leśnik
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jest to dla mnie niezawodne auto terenowe. Wszedzie wjedzie ze wzglegu na wysokie zawieszenie. w ekstremalnych warunkach z łańcuchami na kołach jedzie jak czołg. Polecam silikonowanie łonczenia dachu z buda.
~pepe z brandenburgii
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
parę drobnych poprawek i wszelkie noweczesne wynalazki niech się chowają
3,8
~mlodyx@poczta.onet.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Za te pieniadze dobre autko, pojemne i ekonomiczne, no coz blacharka, widać juz rdze szególnie na zgrzewach budki.
2,7
~JACEKjawo11@wp.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
egzemplarz w dobrym stanie wart polecenia.dobry pojazd dla małych sklepikarzy itp.prosta konstrukcja,łatwy w obsłudze.ma całe mnóstwo mankamentów ale za tą cene jest wart uwagi.miałem trzy do tej pory i tylko raz zostałem na drodze a przejjechałem nimi około 250tys.km
3,5
~Michał Warszawa
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jeżdżę tym autkiem od jakiegoś czasu i to czasami po 1000 km na dobę i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Autko nie do zdarcia ale nie polecam na bardzo długie wyprawy bo plecy przyrosną do kręgosłupa. Poza tym O.K.