Lista ocen Citroen C15 (119)

3,3
~bART
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
za ta cenę kawał auta do pracy, normalnej jazdy, fantastyczny na wakacje :-) (świetnie radzi sobie na mazurskich szutrach)
3,6
~Mr.Drums
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jak na takie autko to całkiem dobrze....bez ładunku udało się wycisnąć z niego 160km/h:):) ale to jak jazda bez trzymanki...nie polecam:)może by się dało więcej:)......autko całkiem przystępne tylko ma jeden malkament...korozja straszna korozja...
2,5
~ronin
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Silnik nie radzi sobie z autem, jest głośny i wprowadza samochód w dość nieprzyjemne wibracje, właściwie samochód przyspiesza tylko na pierwszych trzech biegach, później rozpędza sie jak ślimak (Silnik)
3,5
~[ZIWK] wsmag@wp.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
Duży samochód - dobry, gdy się nie szuka ślicznego wyglądu, dobre podwozie na nasze drogi, żarłoczny silnik, trochę rdzewieje - tu widać wiek konstrukcji.
3,5
~matt- serwis@copiers.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
ludzie je chwalą.. za niezawodność. Estetyka wykonania z innej epoki. Jeśli chcesz nowoczesne auto polecam Berlingo, a to jest dobre do cięzkiej pracy.
~csb.narzedzia@wp.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Lubię to autko. Rocznie średnio przejeżdżam nim 80 000 km bez większych kłopotów.
3,4
~krowasc
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Kupiony z firmy do firmy. Bity co chwila. Jeszcze tylko nie był dachowany. Rdzawy metallic. Zawieszenie robione po 175 tys. chyba pierwszy raz
~rtocha@op.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
nie ma lepszego niz poczciwy diesel, moj spelnia Euro 3 wiec jescze 2 lata moge jezdzic po centrum BERLINA!!! (Silnik)
3,7
~ŚMIGACZ
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
GENERALNIE NIEZŁE AUTO ZE SPARTAŃSKIM WYKOŃCZENIEM,NO I CIASNO JEST ZA KIEROWNICĄ,NIE SZKODA GO DO PRACY,NIE JEST ZWROTNY,NA SILNIK 60KM PRZY TEJ MASIE CAŁKIEN NIEŹLE SOBIE RADZI,POLUBIŁEM TO AUTKO . . .
~leszek
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Czego wymagać od "psiej budy"-swoją funkcję spełnia zajebiście...