Lista ocen Citroen C2 (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Za cenę 37 tys. NIE DA się kupić wg. mnie nic lepszego. Kupując, porównywałem ten samochód do renault twingo, toyoty yaris, fiata grande punto i suzuki swift. Szukałem auta do miasta, mającego klimatyzację, wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby i radio fabryczne. Nie było wtedy lepszej oferty cenowej. Możliwą alternatywą był jedynie fiat grande punto ale jakość plastików w środku była tragiczna. Citroen C2 wykonany jest starannie z...
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z mojej perspektywy ta ocena jest bardzo wysoka, z tym, że trzeba mieć na uwadze że nabyłem roczny samochód używany, za niemal połowę jego wartości katalogowej (przy zakupie nowego auta). Auto miało bardzo mały przebieg. Dość długo szukałem i praktycznie po całej Polsce, aż w końcu znalazłem.
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
no i tu jak zawsze jesli mialby ktos kupic c2 z dieslem to nawet nie kupi bo nie ma juz w sprzeday ale jakby byla c2 z dieslem vtr i klima i ogolnie dobrze wyposazana to byloby okolo 70 tysiecy zlotych czyli masakra jak na te klase auta ale uzwyana 2 czy 3 lata za okolo 40 tysiecy to rewelka
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Dobrze, ale mogłoby być lepiej. Mogliby dołożyć w tej cenie już alufelgi 15\', a także radio z MP3 (w 2005 roku radio bez MP3 to trochę dziwna sprawa, w końcu w Yarisie już było). Jeżeli chce się zyskać na wygodzie bardziej, trzeba doinwestować, jak w każdym aucie.
~gumis9922@o2.pl
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Za te pieniądze (46100) otrzymujemy auto z automatem (bardzo sprawnie działającym) 4 poduszkami powietrznymi, pełną elektryką, automatycznaq klimatyzacją, halogenami , alufelgami , sportowym pakietem stylistycznym(VTR), niebanalnym wyglądem. Nikt tyle nie oferuje za takie pieniądze!
~Conscribo
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
Kupując go jako nowy - kilka tysięcy więcej i mamy hondę civic - kupując używany ceny są już dużo bardziej atrakcyjne i za rozsądne pieniądze można kupić bardzo dobrze wyposażone auto z wciąż świeżym designem i jeszcze lepszymi osiągami.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Dobry, ponieważ bardzo dobre wyposażenie (4 airbagi, abs, elektryczne szyby, c.zamek, sterowanie radiem przy kierownicy, komputer pokłądowy, radio CD z 6 głośnikami) i akceptowalnie młody rocznik (2005) w tej cenie jest nie ladaokazją.
~StecuVTR
Hatchback 3d 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie mam pojęcia jak mam to porównać. Ja dałem za auto 8500zl. Dostałem kiepsko wykończone wnętrze. Silniczek bardzo zrywny, fajna skrzynie biegów z łopatkami, do tego można włączyć automatyczne zmienianie biegów. WYGODA
~AdiGch
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTS 125KM 92kW
Za cene ok 10tys dostajemy swietne autko do miasta dla nawet rodziny z malym dzieckiem. Pelna eletryka, sportowe zaciecie, mimo juz niezbyt mlodego wieku wszystko dziala jak nalezy. Czasami moga zaskrzypic jakies plastiki;)
~Monika
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
uważam, że cena którą za niego dałam nie jest wygórowana, za auto w tej klasie, z tak niskim spalaniem i jak na razie nie zawodnym warto było dać około 15 tys. aczkolwiek kupiłam go w bardzo dobrym stanie od sprawdzonej osoby.