Lista ocen Citroen C2 (52) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Conscribo
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
Z poważnych usterek przytrafiła się jedna - uszkodzona cewka zapłonowa, poza tym poza wymianami eksploatacyjnymi nie działo się nic. Nigdy też auto nie było unieruchomione całkowicie.
~paola323
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Wydaje mi się , że dławiący się silnik zimą jest poważną usterką i bardzo niebezpieczną np. podczas wyprzedzania, powiem , że raczej nie da się wyprzedzać dopóki silnik jest zimny
~redisek
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Nawala elektronika (soft kompa). Zimą problemy z ruszaniem na zimnym silniku - serwis nie potrafi zdiagnozować przyczyny. Puka, cos tam stuka - ASO twierdzi, że jest w porządku ;(
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Już chciałbym nie pamiętać ale to bydlę nadal stoi pod moim oknem. Mam nadzieję, że żona jutro do pracy dojedzie...
~jac
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
dwukrotnie wybił się łącznik stabilizatora - średnio co 18tys km, dwa razy prawa strona - lewa ciągle ok już ponad 40 tys
~igiela4@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
narazie odpukać nic tragicznego sie niestało ale bardzo głośno chodzi mi pompa paliwowa, mam czasem wrażenie, że tyka jak bomba
~AdiGch
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTS 125KM 92kW
Jedyna z powazniejszych usterek, to wymiana sprzegla, poza tym poza wymiana oleju i filtrow nie robilem nic.
~Adamjot
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Wymiana uszczelki pod głowicą z rozrządem po 12 latach użytkowania. Koszty były dużo niższe niż się wydaje.
~Adrian
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
Skrzynia padła po 10 tys od kupna (przebieg 137 000km) 2300zł
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Samochód ze sporym przebiegiem i powypadkowy a tu nic poważnego się nie dzieje.