Lista ocen Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gumis9922@o2.pl
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Sensodrive (po liftingu w 2005r poprawiono go ), jest swietny. W mieście nic lepszego nie ma , badzo wygodny. Nie szarpnie nawet przy pedale wciśniętym w podłoge. Tryb manualny jeszcze polepsza przyspieszenie. Warto zauwazyć , ze Sensorive zmiensjza spalanie , i co za tym idzie emisję CO2.
~michalbgd
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Zautomatyzowana skrzynia nosiła nazwe SensoDrive, później MCP, ETG. Tak czy siak w mieście daje wytchnienie dla lewej nogi, po nauczeniu się jej zachowań i reakcji jazda jest płynna i przewidywalna.
~matik
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Senso drive - bardzo fajny wynalazek. Biegi wchodza szybko, cicho i sprawie. Manetki przy kierownicy pozwalaja na ewentualna korekte ustawien fabrycznych :) Generalnie fantastyczna sprawa.
~Rozczarowany - 44 tysiące, ale za co????
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jka dla mnie TRAGEDIA!!! Mam auto od nowości serwisuję w autoryzowanej stacji Citroena a mechanizm różnicowy rozsypał się po 38000km. Nie polecam wersji 1.4SX bo ma słabą skrzynię biegów!
~prozack
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Przełożenia są ok jednak skrzynia mogła być bardziej precyzyjna. Jest to kwestia przyzwyczajenia. Mnie zupełnie nie przeszkadza jednak jak ktoś chce się przejechać to czasem narzeka.
~misq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Wszystko ok. za wyjątkiem trójki. Czasami nie mogę trafić na nią przy szybkiej zmianie ale nie wykluczam, że to moja wina:)
~redi
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Sporadycznie zdarza się, że bieg nie wchodzi dokładnie - szczególnie dotyczy to wstecznego. Poza tym bez zastrzeżeń.
~uzi81
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jak narazie żadnych problemów nie zanotowałem. Zdażyło sie raz że źle wsteczny wszedł.
~Tristyan
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
nie raz wsteczny nie chce wskoczyć ale to sporadycznie się zdarza zresztą w innych autach też tak się robi
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Kapie ze skrzyni, poza tym jest dobrze. Działa, chociaż czuć pewne zużycie...