Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z mojej perspektywy ta ocena jest bardzo wysoka, z tym, że trzeba mieć na uwadze że nabyłem roczny samochód używany, za niemal połowę jego wartości katalogowej (przy zakupie nowego auta). Auto miało bardzo mały przebieg. Dość długo szukałem i praktycznie po całej Polsce, aż w końcu znalazłem.
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
no i tu jak zawsze jesli mialby ktos kupic c2 z dieslem to nawet nie kupi bo nie ma juz w sprzeday ale jakby byla c2 z dieslem vtr i klima i ogolnie dobrze wyposazana to byloby okolo 70 tysiecy zlotych czyli masakra jak na te klase auta ale uzwyana 2 czy 3 lata za okolo 40 tysiecy to rewelka
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Dobrze, ale mogłoby być lepiej. Mogliby dołożyć w tej cenie już alufelgi 15\', a także radio z MP3 (w 2005 roku radio bez MP3 to trochę dziwna sprawa, w końcu w Yarisie już było). Jeżeli chce się zyskać na wygodzie bardziej, trzeba doinwestować, jak w każdym aucie.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Dobry, ponieważ bardzo dobre wyposażenie (4 airbagi, abs, elektryczne szyby, c.zamek, sterowanie radiem przy kierownicy, komputer pokłądowy, radio CD z 6 głośnikami) i akceptowalnie młody rocznik (2005) w tej cenie jest nie ladaokazją.
~Monika
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
uważam, że cena którą za niego dałam nie jest wygórowana, za auto w tej klasie, z tak niskim spalaniem i jak na razie nie zawodnym warto było dać około 15 tys. aczkolwiek kupiłam go w bardzo dobrym stanie od sprawdzonej osoby.
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Nowy w salonie kosztuje cięzkie (duzo za duze) pieniadze, szczegolnie wersja 1,4 hdi. Za prawie 60 tys jest juz duzy wybor nie tylko w tej klasie. No ale coz, Citroen nigdy nie byl tani. Pozniej za to sa wysokie rabaty :)
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Diesel jest o wiele droższy od takiego samego C2 z silnikem benzynowym. W Polsce jest tylko rynek wtórny dla C2 diesel. W obecnych czasach drogich paliw to strzał w dziesiątkę. Ja jestem bardzo zadowolony
~scyzor
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jako samochód nowy cena jest zaporowa wersja którą posiadam kosztuje prawie 15000EUR. Mój kupiłem jako 2latka za 30000PLN
~Bartas
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Ja sprowadzałem więc stosunek jakość/cena był bardzo dobry, ale patrząc na ceny salonowe to trochę za drogi...
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Gdyby nie ilość awarii i koszty ich naprawy, auto naprawdę byłoby fajne.