Lista ocen Citroen C3 Picasso 1.4 95KM 70kW 2008-2015 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian
Picasso 1.4 95KM 70kW
Auto wyprodukowane w miarę starannie, a za cenę, którą zapłaciłem... za nowe ... Jakość jest naprawdę na bardzo zadowalającym poziomie. Tak myślę, że opinie na temat jakości awaryjności aut ogólnie trzeba by podzielić na kilka "grup" odbiorców czy też twórców, i niekoniecznie słuchać tych szczególnie "skrajnych". TE OPINIE moim zdanie są wystawiane przez osoby które po prostu danej marki, czy z innych często śmiesznych...
Picasso 1.4 95KM 70kW
Ciężko poruszać ten aspekt w przypadku używanego samochodu. Kupiłem samochód sprowadzony z zachodu - dałem mniej niż musiałbym zapłacić w kraju. Trudno go porównać z innymi, gdyż moim zdaniem nie ma on konkurencji w swoim segmencie. Materiały mogłyby być nieco lepsze. W kabinie czasami odzywają się "świerszcze", ale to nie samochód premium więc można to przeżyć.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Samochód kupiłem po kolizji za okazyjną cenę. Jakość wnętrza jest taka, jakiej można się spodziewać w aucie tej klasy. Deska jest miękka, a pozostałe plastiki są raczej przeciętnej jakości. Czasem odzywa się świerszcz z okolicy zestawu wskaźników, jednak pamiętajmy to nie samochód klasy premium a Citroen, który jest de facto napompowanym miejskim 207.
~rim45
Picasso 1.4 95KM 70kW
Cena katalogowa tej wersji 1,4 VTI SX pack plus dodatki - autoklima, czujniki parkowania, tempomat, składane elektrycznie lusterka, czujnik deszczu, św. p.mgielne itd. to około 68 tyś. to bardzo dużo jak na auto tej wielkości. Ale Citroen co jakiś czas daje super promocje i upusty, lub wyprzedaż rocznika - wtedy cena jest bardzo atrakcyjna.
~lepszy_model
Picasso 1.4 95KM 70kW
Citroeny slyna z dobrych rabatow przy kupnie ale i slabej wartosci rezydualnej. Generalnie jednak, za ta cene, jest to naprawde ciekawa, niebanalna propozycja. Ma swoje minusy ale da sie do nich przyzwyczaic. Za stosunkowo niewielkie pieniadze dostajemy niewielki samochod ale za to z ogromnym wnetrznem i przemyslana ergonomia.
~Piotr
Picasso 1.4 95KM 70kW
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobrą cechą tego modelu. Tani w zakupie, tani w utrzymaniu, niewiele stracił na wartości po trzech latach. Bardzo łatwo utrzymać go w dobrym stanie - łatwo się myje, czyści i konserwuje. Radzę unikać serwisów ASO, gdzie zedrą z człowieka zupełnie nierozsądne pieniądze.
~Grishka
Picasso 1.4 95KM 70kW
Niby oficjalna cena jest wysoka, ale tu Citroen stosuje dość wysokie rabaty. W Kii Vendze za takie wyposażenie musiałbym zapłacić o 10 000 zł więcej. Wiem bo autko było brane z salonu i przeglądałem oferty. O jakości nie napiszę bo autko prawie nowe, ale wyposażenie dodatkowe za tą cenę - rewelacja.
~Krzychol
Picasso 1.4 95KM 70kW
Katalogowe ceny nijak mają się do rzeczywistości, naprawdę c3 picasso można kupić za rozsądne pieniądze, bije ceną na głowę głównych konkurentów w postaci kii, opla, nissana i renault. Dodatkowym atutem jest dobre wyposażenie samochodu i wysoka jakość wykonania.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Ciężko mówić mi o tym, ponieważ samochód kupiłem po kolizji. Naprawiałem wiele samodzielnie- tylko blacharz i lakiernik zarobił :). Cena była niska i nie spodziewałem się że będę aż tak zadowolony z zakupu.
~Naimad
Picasso 1.4 95KM 70kW
Zdecydowanie motor to najsłabszy punkt tego auta a szkoda bo mógłby posłużyć swoją funkcjonalnością i to bardzo psuje ocene jakości do ceny.