Lista ocen Citroen C3 Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW 2008-2015 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezesss
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Ja i moja małżonka jesteśmy średniego wzrostu i auto dla nas jest wręcz luksusowe choć zdażyło nam się stuknąć łokciami. Przy czterech osobach można podróżować wygodnie z tyłu jak i z przodu. Osoby wysokie(powyżej 190cm) mogą czuć dyskomfort na siedzeniu pasażera z przodu przez dosyć wysoką podłogę oraz na tlniej kanapie nad głową osoby o wzroście powyżej 196cm. Wiem bo takich znajomych mam i tam posadziłem :-)
~Wojak89
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Przedni pas siedzeń bez zarzutów wysoko wygodnie. Pasażerowie drugiego rzędu no cóż tak ja w moim przypadku troje dzieci daje rade ale można by było więcej ogromny plus za brak garba w podłodze.
~kris
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jak na tej wielkości samochód pojemność i jej regulacja w zasadzie rewelacyjne, zwłaszcza z tyłu. Mnie brak może trochę miejsca z przodu na nogi...
~BLine
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Bez zastrzeżeń ja 192 cm zona 174 do tego dwoje dzieci w tym jeden fotelik miejsca sporo .
~Rutek
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Rodzina 2+2 wygodnie bez bólu w plecach 2+3 miejsca na styk !
~Andree
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Zważywszy na gabaryty samochodu miejsce wewnątrz oceniam na 5.
~Mc makintosh
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Z tyłu dosyć dużo miejsca. Poza tym w środku wydaje się większy niż na zewnątrz.
~Andrzej_xyz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Więcej niż dobra jak na ten segment auta.
~Christian
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Bardzo dużo przestrzeni, zarówno z przodu, jak i z tyłu.
~Artur_B
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Ogólnie bardzo przyzwoicie chociaż twarde i krótkie fotele.