Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (183) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 254 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lembi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie - nagrzewa się szybko, dość sprawnie usuwa zaparowanie z szyb, wentylacja - sprawna i wydajna, klimatyzacja - umiarkowanie.
~jarny@op.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
bardzo zagmatwana instalacja grzewcza,szukałem osuszacza bo klima śmierdziała i nie znalazłem,musiałem udać się do serwisu
~trudny@gazeta.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie grzeje, klimatyzacja chłodzi, skutecznie odcina od smrodu spalin z zewnątrz. Wszystko bardzo dobrze.
~rybka z torunia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
wentylatora na 3 biegu nie da się słuchać o 4 nie ma co mówić, oświetlenie polowy panelu wysiadło po kilku miesiacach
~misiek
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Nawet jeżeli silnik jest nagrzany. Dość długo trzeba czekać, zanim temperatura w samochodzie będzie miała żądaną wartość.
~milton
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Szybko robi się cieplutko ;) Szyby nie paruję dzięki oddzielnym nawiewom, które są również z tyłu na szybach - łezkach.
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Paranoja.Już dwa razy wymieniałem sprężarkę klimatyzacji,a panel sterujący charakteryzuje się czasami głośną pracą.
~SLubin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zdąrzyłem wymienić juz wadliwą sprężarkę i jakoś to nie pomogło,w wysokich temperaturach zewnętrznych jakoś mało sobie radzi...
~mp1983@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
max. ogrzewanie działa b. szybko, mozliwosc regulacji nawiewow we wszystkich kierunkach. Przednia szyba w moment jest osuszona
~WinXX
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Wentylacja bardzo dobra latem + klima. Ale zimą przy dużych mrozach nagrzewa się ok 30min
Citroen C3 I Hatchback