Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (183) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 254 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aga
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
duży + za obracające się w każdą stronę nawiewy powietrza! Natomiast nie bardzo rozumiem system działania automatycznej klimatyzaji -włącza się bez potrzeby samocznynnie.
~pusherr19
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Najlepsza cecha tego samochodu. Wentylacja bardzo szybko nagrzewa, już po 2-3 minutach (mówimy o mrozie rzędu -10 stopni), a klimatyzacja działa bez zarzutów
~Profesor Patafian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niestety to jest jeden ze słabszych punktów tego auta. Trzeba wieki czekać na odparowanie przedniej szyby. Także klima mogłaby lepiej działać.
~mic
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie działa dosyć szybko. Niestety raz zdarzyła mi się awaria silniczka który został unieruchomiony na chwilę i od tego czasu coś w układzie rzegocze.
~maciej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
mam auto z automatyczną klimą ale jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania bo kupiłem go jesienią. Do lata jeszcze kawałek. Zimą grzał nieźle.
~eusebiusz
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Wentylacja ok , zimą szybko się nagrzewa a latem mimo klimy nie jest za gorąco gdyż auto jest dość wysokie i cieple powietrze jest wypychane ponad głowę
~kasia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Podczas upałów najlepiej parkować w dużym cieniu albo posiadać klimatyzację. Gdy zaczęły się chłody trochę zimno w nogi - mimo włączonego ogrzewania.
~Piotrek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie działa dość dobrze, niestety mam wersję bez klimatyzacji, co jest jedynym mankamentem, ale to już moja wina :)
~bolek
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
jedyny plus , klima i ogrzewanie bdb, klimatronik w lecie schładza błyskawicznie i mocno chłodzi, jedyny plus auta.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback
8,1
8,3
~Agnieszka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Klimatyzacja co trochę siadała. Czasami auto przegrzewało się i trzeba było puścić strumień ciepłego powietrza na samochód.
Citroen C3 I Hatchback