Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 (45) - Silnik

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiezet
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jest cichy, w miarę dynamiczny i elastyczny, po ok. 3 tys. obr., wysoka kultura. Po 10 tys. km poziom oleju nieustannie ten sam! Ani grama dolewki. Wiem, ze w wielu innych nowych autach, po takim przebiegu, wlewa się 0,5 i więcej l oleju.
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Silniczek jak brzytewka , w zasadzie gdyby nie to , że ją widziałem to bym nie powiedział ,że jest tam turbina . Pełna moc w całym zakresie obrotów , żadnej turbo dziury . Silny od niskich obrotów , do 3000 można zrobić wszystko .
~Zina&Shogun
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
extra, 1,4 a fruwa jak jaskółka. Jeździliśmy różnymi samochodami z tym silnikiem, naprawdę w C3 czuć moc, z rowerkami na dachu, jak wiadomo trudniej przyspieszać, ale C3 i tak sobie radzi. Górki mu nie straszne.
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
silnik zwą taksówkowym , prosty niewyżyłowany , bezproblemowy w eksploatacji - potwierdzam przejechałem na nim ok 130000 km xarą kombi - służbowo ;-) i był ok , wystarczy do normalnej jazdy
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobra kultura pracy i elastyczność. Przy przebiegu ok. 20 tyś. km pojawiły się odgłosy tarcia pasków osprzętu przy silniku - usterkę usunięto na gwarancji przy przebiegu 45 tyś. km!
~Magda
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
5 osób + cały bagażnik nieco zamulał, szczególnie na 5 biegu przy 120 km/h trudno jest wyprzedzić. Przy normalnych prędkościach z rzedu 90-100 km/h wyprzedzanie jest proste.
~pawel
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Calkiem niezle przyspiesza, jazda glownie w miescie na krotkich odcinkach. Na trasie maksymalna predkosc przy wzglednym komforcie to 130-140km/h.
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jan na tak małe auto to zbiera się całkiem nieźle, nie ma problemu z wyprzedzaniem nawet na 5 biegu przy odpowiednich nie wygurowanych obrotach.
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Moim zdaniem, zupełnie nieżle. To samochód do jazdy po mieście i w niedalekie trasy. W takim celu go kupiłem i uważam, że jest O.K.
~MARIO
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
JAK NA TAKĄ MOC NOMINALNĄ AUTENTYCZNA REWELKA OCZYWIŚCIE PRZY PEŁNEJ ŚWIADOMOŚCI, ŻE TO AUTKO KLASY B I RACZEJ DLA KOBIET
Citroen C3 I Hatchback