Lista ocen Citroen C3 I (211) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klaud@o2.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Dla Kierowcy bardzo zadawalająca, dla pasażerów nieco mniej lecz i tak bardzo dobrze wypada w swojej klasie w porównaniu do konkurentów
~Vincencique
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Przestrzen dla kierowcy i pasazera obok - taka jak powinna byc, natomiast tyl - przeznaczony chyba tylko dla dzieci, bardzo krotkie siedziska :/
~dorotah75@hotmail.com
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
pasazerowie z tylku musza podciagnoc kolana pod brode....z przodu natomiast bardzo duzo miejsca, sprawia wrazenie wieekszego auta niz jest
~brzozzhems
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dużo miejsca z przodu. Z tyłu nie jest już tak kolorowo. 6 letnie dzieciaki narzekają a rąk miejsca na nogi (foteliki z ISOFIX)
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Citroenem nieraz pokonywałem trasy 400km+ i bez żadnego bólu pleców, lędźwi czy czterech liter. Warto dodać, że mam 2 metry wzrostu :)
~bolek
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
auto klasy niższej s-klasa to nie będzie , w cztery osoby (z dójką dzieci) raz jechaliśmy w dłuższą podróż-przyjemne to nie było
~Bobik
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Mam wrażenie że miejsca na nogi z tyłu mniej niż w Corsie z lat 90-tych. Śmieszy mnie też podłokietnik w tak małym aucie.
~l
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
jak na tą klasę auta - SUPER, w cztery osoby można się wybrać nawet w dłuższą trasę, największy bagażnik w tej klasie aut
~mojo gdz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
z zewnątrz auto wyglądać dość duże ale przestrzeni za bardzo nie ma. kierowca i pasażer z przodu tak ale ci z tyłu mają troszkę gorzej
~maciek
Hatchback 1.4 HDi 16V 92KM 68kW
Dla kierowcy wszystko OK. Z tyłu nigdy nie siedziałem, tam jest trochę gorzej. Pojemny jak na wymiary samochodu.