Ocena kierowcy - Citroen C3 II Hatchback

jurek, 12 lat temu
Silnik 1.4 HDI 70KM 51kW
Rok produkcji 2012
Citroen C3 II Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : bo malo pali, jest cichy, wykonczenie w srodku zegary, komputer, obsluga telefonu
Inne : zarowka
auto nowe, drogie zdecydowanie za drogie ale tak chyba musi byc od yarisa gorsze w zasadzie pod kazdym wzgledem
Jest ok, czasem po odpaleniu lub szybkim dodaniu gazu slychac zawory, spalanie skoczylo z 4,3 na 4,7 w miescie. Rakieta to nie jest ale jest cicho i tanio. Zobaczymy jak z awaryjnoscia wpisy bede uzupelnial
ciezko pracuje, glosno wybiera biegi, 2 haczy skrzynia bardzo zla
od wyjazdu z salonu stuki puki walenie gdzies z tylu, odpina sie tapicerka fotela na wybojach, ale kola 15\" i rozstaw identyczny jak w focusie pozwalaja przyje,nie podrozowac tylko te stuki...
do tylu fatalnie, lusterka oddalaja, brak podgrzewanych lusterek w samochodzie za 58tys skandal
komputer, obsluga telefonu i jego ksiazki to bajka, wszystko tak jak ma byc, jestem pod wrazeniem, fajnie skldaja sie fotele tylne, zegary podswietlenie bajka, tempomat, ogranicznik V, skorzana kierownica to jest fajne w tym aucie
jestem pod wrazeniem, radzi sobie wspaniale
male auto - dla 2 osob super, reszta z tylu musi byc mala chuda.... zaglodzona
naprawde dobrze jak rowna droga super .... u mnie sa stuki do zdiagnozowania ale jak droga rowna suuuuper
mimo wszystko daje 5+ bo od wyjazdu z saloonu pokazuje 4,1 ~~ 4,2 generalnie tankuje i 1000km na baku w tym jest i trasa i miasto duze korki
facet wydajacy samochod w salonie nie zna jego wyposazenia, jako opcja (darmowa) mozliwosc zmiany zarowki na drodze, nie wiem jak bedzie dalej zobaczymy. Jezdze ale jestem pelen obaw
spalona zarowka, stuki
zarowka, stuki