Oceny Citroen C3 II

Najnowsze oceny Citroen C3 II

~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Citroen C3 II
Auto fajne dla 1 - 2 osób. Dużo miejsca z przodu i dość wygodne fotele w tej klasie. Dobre na codzienne dojazdy do pracy. Z instalacją LPG średni koszt 100km to około 16 zł. Skrzynia MAP nie jest płynna. Do niej trzeba się przyzwyczaić. Po około 2 - 3 miesiącach już tak nie denerwuje. UWAGA. Trzeba mieć dobrze utrzymane auto. Ewentualne niedociągnięcia w silniku (gubienie zapłonu, mocy) powodują uszkodzenia siłowników sprzęgła. Panoramiczna...
~h0rnet
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Citroen C3 II
Ogólnie to bardzo dobry samochód. Naprawdę lubię nim jeździć. Wizualnie prezentuje się znakomicie. 16 calowe felgi aluminiowe Citroena, chromowane listwy oraz wielka szyba Zenith robią wrażenie. Estetyka wnętrza, jak to we francuskich samochodach, również na wysokim poziomie. Silnik jest mega ekonomiczny, a jego dynamika nie jest taka kiepska jak mogłoby się wydawać. Wszystko kwestia tego z czego się przesiadasz :) Da się wyprzedzać bez...
~ludojad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Citroen C3 II
Bardzo przyjemne w użytkowaniu auto. Zwrotne, lekkie, nie za duże, ale też nie za małe na nieco dalszy wypad. Moja żona, której prowadzenie jakiegokolwiek auta sprawiał wielki stres go polubiła. Polecam szukać wysokich wersji wyposażenia bo w tych najniższych (chyba attractive) jest smutno i słabiej jakościowo.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II
7,6
8,2
~Krzysztof
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Citroen C3 II
Mało awaryjne auto, spala całkiem dużo benzyny (jak na osiągi rzędu 14.2s do 100km/h) jednak bezproblemowo można założyć instalacje LPG. Wygodne, dobrze doposażone i tanie auto w utrzymaniu. Idealne do miasta, powyżej 120km/h jest już całkiem głośno. Największe zaskoczenie w układzie hamulcowym, zatrzymuje Citroena w mgnieniu oka. Mimo to, jak za te pieniądze gorąco polecam ten samochód.
~Monika
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Citroen C3 II
Zakochałam sie w tym samochodzie tak bardzo że jak mi moją cytrynkę ukradli dwa dni temu omało zawału nie dostałam do dzisiaj nie mogę dojść do siebie i pewnie kupię nastepną. Już się rozglądam nie wypbrażam sobie siebie w innym samochodzie.
~2 lata miałem ten samochód
Hatchback facelifting 1.0 VTi 68KM 50kW
Citroen C3 II
Bardzo przyjemny samochód miejski. Przez 2 lata zero usterek. Tani serwis. Dobra widoczność. Idealny z mojego punktu widzenia na samochód dla żony i dzieci. Niezła jakość wykonania. Pozytywnie zaskakuje silnik, myślałem, że tym nie będzie się dało jechać, a pozytywnie zaskakuje, przynajmniej do 90 km/h. Polecam.
~Marcin M.
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Citroen C3 II
za te pieniądze ciężko o coś lepszego z takim wyposażeniem i wyglądem (zwłaszcza dla Żony :), świetne auto do miasta, dobra widoczność przez szybę Zenith, dobra dynamika i małe spalanie, fajne brzmienie silnika :)
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Citroen C3 II
Samochód kupiony jako nowy w salonie w 2013 roku zaskakująco dobrze doposażony,kupiony i używany głównie jako typowy samochód miejski. W kilku dłuższych wycieczkach we dwie osoby też dawał radę z dobrze działającym tempomatem ,nagłośnieniem i klimatyzacją.Przy prędkościach powyżej 130 km na godzinę sprawia wrażenie niestabilnego.
~Adrian
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Citroen C3 II
Samochód moim zdaniem niedoceniony, może się podobać, wygląda nowocześnie i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Silniki 1.4 HDI ma wystarczającą moc do miasta i niedługie trasy. Wygodny jak na klasę samochodu B. Bardzo niskie koszty napraw i niesamowicie niskie spalanie.
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Citroen C3 II
Wersja Selection, Kupione jako drugie auto, z przeznaczeniem głownie do jazdy po mieście. Z tego zadania wywiązuje się doskonale - znakomita widoczność i zwrotność, w srodku sporo miejsca dla 4 osób, także na tylnej kanapie. Wyjazd w dłuższą trasę poza miasto także bezproblemowy i auto spokojnie daje radę