Lista ocen Citroen C4 Cactus (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bidżej
Crossover 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Siedzenia to najlepszy punkt tego auta. Niestety, dla kierowcy o wzroście 195cm są kiepskie - regulacja wysokości siedziska bardziej opuszcza część tylną niż przednią, więc chcąc opuścić siedzenie maksymalnie, wpadamy do środka fotela. Oparcie w górnej części ma poduszkę, która wypycha plecy wysokiego kierowcy do przodu i tak sobie jedziemy próbując się nie garbić. Auto, którym jeżdżę ma szklany dach - bez żadnej osłony. Co to oznacza?...
~SAR37
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Nie jest to panorama, jak w moim poprzednim samochodzie, ale nie jest to też wielki van czy suv. Osobiście bardzo lubię dosyć niską, przednią szybę i widok maski (trochę jak w dużo większym Nissanie X-Trailu - lekka "czołgowatość"). Należy jednak pamiętać o wcześniejszym zatrzymaniu przed światłami bo inaczej nie zobaczymy wysoko zawieszonego sygnalizatora (nie pomaga tutaj nawet dach panoramiczny). Widok do tyłu jest także wąski,...
~piotr
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
komfort wysoki bogato wyposażone, nie kupiłem szklanego dachu bo nie pasuje i nie ma rolety dachu. Negatywy nie ma elektrycznych szyb z tyłu a uchylne. Kanapa nie jest dzielona i nie ma podłokietnika za mało oświetlenia w środku. Za to fotele wygodne i podłokietnik czarne szyby. Elegancko.Jak na takie auto duży bagażnik sporo miesci - kształt kwadratu.
~AND57
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Pole widzenia do przodu mam ograniczone. Mam długie nogi i fotel cofnięty na maks do tyłu i to jest mankamentem, poza tym szyba z góry za szybko się kończy i po dojechaniu do świateł kładę głowę na kierownicę żeby zobaczyć czy już jest zielone.
~Robert
Crossover 1.6 BlueHDi 82g 99KM 73kW
Regulacja wysokości fotelu kierowcy pozwala dopasować pozycję za kierownica tak dwumetrowcowi jak i osobom niskim. Nie przeszkadza płaska maska, widoczność bardzo dobra. Podczas cofania mamy wsparcie z czujników oraz kamery.
~Tomek
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Widoczność do tyłu słaba. Czujniki albo kamera to dobry pomysł. Pomaga niewielki rozmiar auta. Spryskiwacze wycieraczek podają płyn na samą wycieraczkę. Rozwiązanie działa i oszczędza płyn, ale jest nieco kłopotliwe.
~Krzysztof
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jestem wysoki, bo mam 190 cm wzrostu i osobiście przeszkadza mi lusterko wsteczne podczas postoju pod sygnalizacją świetlną. Poza tym na duży plus zasługują duże lusterka boczne. Widoczność przez szyby jest bez uwag.
~andrzej d
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Jestem duży i przedni słupek trochę daje się we znaki, tylna szyba mała, jeśli nikogo nie wożę to zsuwam zagłówki i jest ok. Boczne lusterka dają duże pole widzenia.
~Mario-UK
Crossover 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Ogólnie jest ok. Nie mam większych zastrzeżeń. Trochę przeszkadzają grube słupki C ale mam kamerę cofania ktora jest bardzo przydatna i coraz rzadziej oglądam się za siebie.
~Paweł
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Szerokie przednie fotele, jak w domu u babci. Nie są miękkie, więc nie męczą. Tylna kanapa też wygodna. Chociaż mogłaby być składana asymetrycznie. Dobre trzymanie boczne.