Oceny Citroen C4 Picasso I 1.8 16V 125KM 92kW 2007-2008

Citroen C4 Picasso I 1.8 16V 125KM 92kW 2007-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C4 Picasso I 1.8 16V 125KM 92kW 2007-2008

~michal
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
zawsze mowilem nic na F mialem volvo v 70 ale 2 dziecko wiec potrzebowalem wieksze auto wybor pad na c4 grand piccasso Duze auto duzo pomiesci mam wersje 7 osobowa (GRAND) i jestem b zadowolony silnik w podtlenku lpg bardzo dobrze znosi jest to 1,8 polecam ....chetnie bym kupil nowsza wersje ale w nowej budzie nie ma silnika 1,8 tylkio awartjne vti i thp ,a diesla nie za bardzo chce
3,6
~Piotr
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Daje niestety trzy gwiazdki, tylko z tego względu, że auto w ciągu dwóch lat więcej stał u mechaników, niż był jeżdżony. Sam komfort jazdy był bardzo dobry, wygodne fotele i miękkie zawieszenie (sprężyny) sprawiały, jakby auto płynęło po ulicy, co jest wielką zaletą tego auta.
~meniu
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Auto kupione w celu sprawnego przemieszczania się rodziny 2+2 wraz z ogromnym bagażem jaki z tego wynika. To zadanie realizuje bardzo dobrze, pomimo swoich kilku minusów. Auto nie zawiodło mnie ani nie zrobiło żadnej niemiłej niespodzianki w trakcie podróży. Jeżdżę na gazie, więc koszty podróży są bardzo niskie. Całość oceniam bardzo dobrze.
~Kantos
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Na razie doskonale. Co będzie dalej zobaczymy. Sprawa wygląda tak, że w życiu nie zakładaliśmy kupna francuskiego auta. Raczej miał być to japończyk. Avensis, Corolla Verso czy coś podobnego. Ale po oglądnięciu Picasso już żadne auto nam się nie podobało. Wszystkie pozostałe samochody ( oczywiście w tym przedziale cenowym ) są jakieś takie zwykłe, przeciętne, nudne... Jeśli chcesz mieć auto inne niż wszyscy kupuj C4 PICASSO
~Zadowolony
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Jeżdżę najczęściej w dwie osoby, a i tak nie mam zamiaru przesiąść się na mniejszy samochód. Kiedy muszę jechać innym samochodem, to mam wrażenie gramolenia się do i z samochodu. Kto ma wysoki samochód ten wie co mam na myśli. Pożyczyłem znajomym mój samochód na wyjazd z dziećmi za granicę, a w tym czasie \"ujeżdżałem\" ich Mercedesa C220 z 2003 roku. No cóż, samochód na wieś dla szpanu. Po ich powrocie, wystawili ten samochód na sprzedaż i...
~bogusław
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Doskonałe auto rodzinne, doskonały design pojazdu i wnętrza z indywidualnym stylem odróżniającym od reszty. Kokpit rewelacyjny z bardzo dobrą ergonomią. Kto powiedział że sterowniki klimatyzacji muszą być po prawej stronie kierownicy a środek kierownicy musi się obracać wraz z wieńcem? To nic nie ma wspólnego z ergonomią a raczej z "polityczną poprawnością" Nie ma problemu niech jeździ przed kokpitem od sztancy.
~multijet
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Świetny wóz jeśli ktoś potrzebuje tak duży i pojemny samochód.
~Adrian123321
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Auto przede wszystkim wygodne i pojemne a na gazie ekonomiczne.
~Tiel89
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Świetne auto , jestem bardzo mile zaskoczony . Auto przestronne , wygodne , swietny silnik, cichutki , jak na gabaryty auta , elastyczny i naprawdę daje radę. Serdecznie polecam niezdecydowanym .
~Maciek
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Przestronne i funkcjonalne wnętrze, super miękkie i komfortowe zawieszenie, dobre wyciszenie kabiny, elastyczny silnik, auto jest po prostu ładne.