Lista ocen Citroen C4 I (252) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nostradamus_666
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Zawieszenie dobrze zestrojone auto dobrze sie trzyma przy malych i duzych predkosciach jednak nie na polskie drogi szczegolnie w miesci. W trasie prawie idealnie.
~zack
Coupe 1.6 HDI 92KM 68kW
Jak to u Citroena, wygodnie ale nie ma oczywiście porównania z modelami z hydropneumatyką. C4 zbliżył się i w tej dziedzinie blisko do modeli niemieckich producentów.
~Wojtek :)
Coupe 1.6 HDI 92KM 68kW
Jak na mój gust troszkę miękkie. Przy szybkim pokonywaniu zakrętów trzeba uważać na tył bo lubi uciec:) jak narazie nic sie nie dzieje z zawieszeniem lecz odczówa nasze polskie drogi:(
~VTS driver
Coupe 2.0 i 16V 177KM 130kW
Samochod trzyma sie w zakretach przyzwoicie, jest stabilny i pewny, pomimo usportowionej wersji jest bardzo wygodny, ladnie wybiera nierownosci na polskie drogi jest perfekto
~sawieri
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
świetny chociaż jesli chodzi o ogumienie które dodaje citroen 17" michllena 205/55 hmmm moze iu fajne ale kazdy krawęznik kazda dziura i raz na dwa dni pompowanie kół
~lukfe
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Zawieszenie tragedia. przebieg 20.000 km i 3 razy wymieniane amortyzatory tylne. teraz przód zaczyna się odzywać. raz w miesiącu jestem w serwisie. ale nie popuszcze
~Mlody
Hatchback 1.6 HDi 92KM 68kW
nie mozna w serwisie naprawic, ciągłych drgan na kierownicy podczas hamowania, miałem juz 2 razy wymieniane tarcze, ciągle problem wraca, jutro jadę znowu na servis
~TOM
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
TWARDY ALE DAJE POCZUCIE BEZPIECZEńSTWA I DOBREGO TRZYMANIA SIę DROGI.AMORTYZATORY TROCHę ZA BARDZO DOBIJAJą NA WIęKSZYCH DZIURACH ALE JEST TO WINA NASZYCH DRóG .NIEZNACZNE PRZECHYłY .
~Marcin N
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
OK. Bardzo dobrze się prowadzi. Komfortowy, pewny, niezbyt awaryjny, niedrogi w naprawach. Zawieszenie typowo mechaniczne, łatwe w obsłudze.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 I
10,1
~Ronol
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Jęździ normalnie, nie buja tak jak myślą ludzie o autach francuskich, jest dość sztywno coraczej na plus niż na minus. - Trasa fenomenalnie jezdzi !