Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d (61) - Ergonomia

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Największa wada to brak jakiegokolwiek wskaźnika temperatury silnika. No nie ma i koniec, co mi przeszkadza cały czas. Nieco pokomplikowana obsługa radia na panelu środkowym. Z kierownicy bez problemu. Przycisk blokowania drzwi na konsoli środkowej co mi przeszkadza (w octavii przyzwyczaił się człowiek do jego położenia na drzwiach nad sterowaniem szyb. Włączanie ogrzewania lusterek wraz z tylną szybą, nie da się osobno.
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wilki plus za przyciski na kierownicy. Wymaga przyzwyczajenia ale jak już się człek oswoi to sterowanie z kierownicy jest idealne :) Wielki plus za automat wycieraczek który wie jak pracować. Sterowanie nawigacją radiem i klimą automatyczną intuicyjne :) Za wiele nauki nie ma:) Wielki plus za możliwość zmiany ustawień w komputerze świateł wycieraczki tylnej i pamieci prędkości :)
~Citroen
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Miejsca w kabinie wystarczająco dla 4 osób + bagaże, a nawet zdążali sie podróżować z 5 pasażerów i bagażnikiem wypchanym po brzegi i wszystko sie zmieściło. Pojemność bagażnika jak na tę klasę wystarczająca. Widocznosc we wszystkich kierunku jest moim zdaniem b.dobra. Na konsoli środkowej nie ma zbyt dużej ilości przycisków obsługa jak dla mnie intuicyjna i prosta.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Genialna deska rozdzielcza, przywodzi na myśl czystą elegancję i francuski szyk. A w dodatku wszystko idealnie dopracowane zarówno pod kątem dobrej jakości materiałów, jak i rozmieszczenia przycisków; człowiek od razu orientuje się gdzie jest to czego szuka, intuicyjnie ma wszystko pod ręką i nie ma żadnego chaosu jak w niektórych autach.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wygodne podgrzewane fotele z masażem(!). Dużo schowków, również pod siedzeniami. Super regulowany podłokietnik. Niestety tylko jeden uchwyt na kubek. Największym minusem jest dla mnie ta wielka kierownica. Do ilości przycisków na niej człowiek się szybko przyzwyczaja. Po krótkiej nauce korzystanie z nich staje się bardzo wygodne.
~prz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Miękkie ale duże i wygodne fotele. Dużo pojemnych schowków. Pozycja za kierownicą bardzo dobra. Dostęp do wszystkich instrumentów łatwy i logiczny jak we wszystkich nowoczesnych autach :) Naprawdę bardzo ładnie wyglądające i przyjemne materiały w dodatku spsowane wyraźnie lepiej niż w Peugeocie 308, z którym auto porównywałem.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Wnętrze rozwiązane jest dość funkcjonalnie, jednak niektórym natłok przycisków zarówno na desce rozdzielczej oraz kierownicy może przeszkadzać. Super patent to nocny panel ( wygaszanie ) również dostępny z kierownicy oraz możliwość zaświecenia lampki wnętrza z przycisku na kierownicy.
~P
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wszystko na swoim miejscu, jakość materiałów kapitalna. Projekt deski rozdzielczej wg mnie bardzo udany. Deska prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Moim niezbyt obiektywnym zdaniem;) jest to najlepsze wnętrze w klasie kompaktów, a siedziałem w Golfie, Astrze, Mazdzie 3, Ceedzie, Giuliettie i Bravo.
~kukuryk66
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
całe szczęście klasyczna kierownica, duża navi, wszystko na swoim miejscu,całokształt - naprawdę fajny samochód z dobrym wyposażeniem ( chłodzony schowek lusterka chowane, podświetlenie zewnętrzne, regulowany podłokietnik - niby pierdoły ale ich brak jest bardzo odczuwalny
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Praktycznie wszystkie funkcje sterowane z kierownicy, radio, telefon, tempomat, ściemnianie zegarów itd. Wycieraczki automatyczne, światła automatyczne, hamulec postojowy automatyczny, klimatyzacja automatyczna. Nie trzeba odrywać rąk od kierownicy (oprócz zmiany biegów).
Citroen C4 II Hatchback 5d