Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d (61) - Ergonomia

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Auto posiada wyjątkowo wygodne fotele z szeroką regulacją, których główną zaletą jest to że są wentylowane. Jest bardzo dużo schowków, m.in. jest szuflada pod fotelem pasażera. Pojemne schowki w drzwiach, oraz głęboki główny schowek.
~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Nie licząc najbardziej wybrednych użytkowników, wszyscy będę zadowoleni. Na początku trochę może przerazić mnogość przełączników, guziczków, itp. ale po kilku dniach okazuje się, że wszystko jest tam gdzie być powinno.
~Rico
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Wszystko w zasięgu ręki. Ręce na kierownicy i wszystkim co istotne sterujesz. Przejrzysta i ładna deska rozdzielcza. Intuicyjna obsługa wszystkich gałek i przycisków.
~Jack Hoho
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ergonomii. W ogóle deska rozdzielcza w tym modelu Citroena bardzo przypadła mi do gustu. Bardzo dużo przycisków na kierownicy które ułatwiaję obsługę.
~sowa
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
wszystko na miejscu, kwestia przyzwyczajenia do wskaźników ale są bardzo fajne, szkoda że zaoszczędzili na wskaźniku temp. silnika - brak. Jest tylko kontrolka.
~Grabicak
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
dla mnie super choć fotel mógłby obniżać się jeszcze trochę a kierownica wysuwać dalej. No ale zdaję sobie sprawę z faktu że jestem dość spory.
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Wszystko na miejscu, denerwujące jest usytuowanie miejsc na kubki, które powoduje problem ze zmianą biegów. Brak uchwytów na kubki z tyłu
~sławomir
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jeden drobiazg jest niedopracowany - po przesunięciu podłokietnika do przodu nie można do końca zaciągnąć ręcznego bo dżwignia opiera się o podłokietnik.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Pozycja za kierownicą dla mnie bardzo dobra (mam 185cm wzrostu). Deska poukładana, niczego nie trzeba szukać. Brakuje jednak podłokietnika.

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Ergonomia na wysokim poziomie, nic nie szukałem. Wszystkie funkcje umieszczone tam gdzie bym się ich spodziewał.
Citroen C4 II Hatchback 5d