Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW 2010-2015 (9) - Ergonomia

~Janek
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Troche klawiszologia - czyli milion klawiszy od wszystkiego :) Ale ja akurat jestem milosnikiem takich klimatow - jak ktos jest na bierzaco z technika ( iphony komputery itd) to ogoarnie raz dwa. No w koncu to jest CITROEN :) Fotele bardzo wygodne przynajmniej z przodu ( z tylu z reguly nie jezdze ) jak na moje 184 cm mam zapas i na szekorosc na na wysokosc mozna sobie znalezc pozycje. Fotele sa wiecej niz ok ( mam szerokie plecy ), ale...
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wilki plus za przyciski na kierownicy. Wymaga przyzwyczajenia ale jak już się człek oswoi to sterowanie z kierownicy jest idealne :) Wielki plus za automat wycieraczek który wie jak pracować. Sterowanie nawigacją radiem i klimą automatyczną intuicyjne :) Za wiele nauki nie ma:) Wielki plus za możliwość zmiany ustawień w komputerze świateł wycieraczki tylnej i pamieci prędkości :)
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wygodne podgrzewane fotele z masażem(!). Dużo schowków, również pod siedzeniami. Super regulowany podłokietnik. Niestety tylko jeden uchwyt na kubek. Największym minusem jest dla mnie ta wielka kierownica. Do ilości przycisków na niej człowiek się szybko przyzwyczaja. Po krótkiej nauce korzystanie z nich staje się bardzo wygodne.
~P
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wszystko na swoim miejscu, jakość materiałów kapitalna. Projekt deski rozdzielczej wg mnie bardzo udany. Deska prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Moim niezbyt obiektywnym zdaniem;) jest to najlepsze wnętrze w klasie kompaktów, a siedziałem w Golfie, Astrze, Mazdzie 3, Ceedzie, Giuliettie i Bravo.
~No Name dj
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Rewelacja! Wszystko pod ręką. Duża liczba funkcji na kierownicy. Wnętrze sprawia wrażenie auta kilka klas wyżej. Piękne oświetlenie.
~Voytas
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wszystko na swoim miejscu. Wersja wyposażenia Seduction (m.in. klima manulana, wyświetlacz typ A)
~Severyn
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wszystko na swoim miejscu. Duża ilość schowków. Dodatkowy plus za gniazdo 12V dla pasażerów tylnej kanapy.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
przyciski są tam gdzie mają być, czytelne wyświetlacze.
~newc4
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wszystko tam gdzie powinno być.
Citroen C4 II Hatchback 5d