Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW 2010-2015 (9) - Skrzynia biegów

~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Skrzynia sterowana MCP. Jedni kochają, inni nienawidzą a trzeba się tylko przyzwyczaić. Daje komfort w mieście a przy agresywnej jeździe używam łopatek przy kierownicy i to jest jej największy plus. Dzięki małemu lewarkowi zmiany biegów Citroen wygospodarował naprawdę duży klimatyzowany schowek w miejscu tradycyjnego lewarka.
~No Name dj
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Posiadam auto z zautomatyzowaną skrzynią biegów. W trybie automatycznym nie oczekiwałem zbyt wiele, jednak w trybie sekwencyjnym powinno być zdecydowanie lepiej. Wiem że to nie ferrari ale czas zmiany biegu jest zdecydowanie za długi.
~P
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Tu jest ogromny w porównaniu z poprzednikiem. Biegi wchodzą precyzyjnie z delikatnym oporem znanym z aut japonskich!! Wszystkie biegi wchodzą bezszelestnie. Za skrzynię należy się zasłużona 5, Citroen odrobił pracę domową.
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Biegów jest 6....troche machania jest...skrzynia precyzyjna biegi wchodzą \"zapadkowo\" ....mogłoby wchodzić ciut lżej ..ale ciężko też nie wchodzą :)
~Severyn
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Ogólnie wszystko w porządku, tylko drugi bieg wchodzi z lekkim oporem (haczeniem). Pochwała za szósty bieg - przydaje się w trasie.
~Janek
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
6 biegowa jak nie francuska - bezproblemowe wrzucanie kolejnych biegów. Jak dla mnie rewelacja.
~newc4
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Mimo, że 6-cio biegowa to 2 i 3 gdy jest zimna wchodzą zbyt ciężko. Za 2 dni jadę z tym do ASO.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
BVMP 6 - tzw pół automat - miałem obawy ale jestem bardzo zadowolony.
~Voytas
Skrzynia 6 - biegowa genialna