Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW 2010-2015 (9) - Układ jezdny

~P
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Priorytetem jest komfort, a więc siłą rzeczy ukłąd jezdny nie jest tak precyzyjny jak w Golfie czy Focusie, jednak nie można tu mówić o przechyłach nadwozia w zakrętach. Osobiście mam założone felgi 17\' i rozmiar opon 225/45 może więc dlatego dynamiczna jazda na zakrętach nie stanowi żadnego problemu dla C-czwórki.
~Janek
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Calkiem przyzwoicie - focus to nie jest ale uklad dosc precyzyjny dobre tlumienie nic nie dobija i dobrze wyciszony - w niecaly rok zrobilem juz ponad 40 tys ( sluzbowe auto) po naszych drogach i nic - nawet klocki nie sa do wymiany - naprawde jak nie francuz.
~No Name dj
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Nie ma śladu po super miękkim zawieszeniu poprzednich modeli Citroena. Zawieszenie przypomina raczej zawieszenie aut niemiecki oferujące super prowadzenie ale bez przesadnego komfortu. Mam nadzieję że będzie równie mało awaryjne.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Za bardzo się kładzie na łukach, ale C4 nie ma aspiracji sportowych przez co zapewnia wysoki komfort. Trochę kołysze przy poprzecznych nierównościach. Nic nie puka, nic nie stuka:)
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
ogólnie jest ok, czuję się w nim pewnie, trzyma się drogi, jedynie przy maksymalnym skręcie kół np. przy skręcie na skrzyżowaniu zachowuje się dosyć dziwnie
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Samochód dla tych co lubią komfort i miękkie wybieranie nierówności. Trochę buja...sportowej jazdy nie polecam...ale na przejażdzki idealny Pullman :)
~Severyn
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Zawieszenie komfortowe. Jedyne zastrzeżenia mam do jego głośnej pracy.
~Voytas
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Dobrze tłumi nierówności, ESP sprawdza się super.
~newc4
Jednak to nie hydro ...