Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW 2010-2015 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W porównaniu do cen aut które brałem pod uwagę i odbywałem jazdy próbne (golf, civic, ceed, i30, focus, octavia, leon, astra) cena którą zapłaciłem (nie cennikowa) jest bardzo godna uwagi. Na pierwszy rzut oka nie podobało mi się że drzwi od wewnątrz mają plastikowe boczki a po bliższych oględzinach okazało się że to skóra (pewnie jakaś ekologiczna i trochę twarda ale skóra). Aha - maski w C4 są aluminiowe więc odpada problem korozji od...
~Citroen
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
stosunek jakości i ceny tego auta jest ponad przeciętna mimo różnych opini krążących wśród kierowców. Jedyna wada trzeszczące plastiki ale nie jest to bardzo uciążliwe. Materiały użyte we wnętrz sa adekwatnej jakości na te klasę samochodu przyjemne w kontakcie i łatwe w utrzymaniu czystości.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W tej cenie próżno szukać tak wyposażonego samochodu ( zdecydowanie polecam dopłacić do nawigacji, grzanych foteli, pełnej elektryki, czujników zmierzchu itp )
~benjamin.b
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Za kwotę 25tyś zł auto z navi + masaże + bezpieczeństwo na poziomie mercedesa klasy E . Nie znajdziemy lepszego.
~~piotr
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Kupiłem to auto za 61tyś dzięki fajnemu rabatowi na firmę. Za taką cenę nie kupiłbym innego auta z takim wyposażeniem i silnikiem.
~witgli
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Cena? Mogłaby być mniejsza ale ... Mnie i tak udało się zdobyć niezłe upusty jako na auto DEMO
~joonior@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W cenie 64000 złapałem wersję z salonu z nawigacją, bluetooth, aut. klimatyzacją, chromem itd itp.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
54 tys. za nowe auto z dieslem i niezłym wyposażeniem. Dla mnie bomba.
~agarti
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jak na diesla z taki wyposażeniem nieźle, dobre materiały wnętrza.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
~Cubusb
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W tych pieniądzach bezkonkurencyjny!!!
Citroen C4 II Hatchback 5d