Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW 2010-2015 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W każdym nowym samochodzie do którego się przymierzałem (Astra, Ceed, i30, Focus, Braco) nie było z tym najlepiej. W C4 widoczność do przodu ograniczają nieco masywne przednie słupki, do tyłu lepiej niż u wymienionych rywali. Czujniki ułatwiają manewry.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Komfort podróżowania jest na naprawdę wysokim poziomie. Zawieszenie może nie pracuje najciszej, ale bardzo płynni znosi wszelkie nierówności drogi. Nie polecam kół 17 calowych - znacznie droższa opona i komfort znacznie gorszy.
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jest normalnie. Nie mam powodów ani do narzekań ani do zachwytów. Samochód łatwo wyczuć (jego wymiary) i nie ma tu się nad czym rozwodzić. Jeżdżę też dużo busem i może dlatego nie mam problemu z gabarytami kompakta.
~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Poprzednio jeździłem Citroenem C3 w którym widoczność była rewelacyjna w każdym kierunku, więc teraz mam pewne zastrzeżenia. Jest to trochę efektem designu. Cóż, coś za coś...
~witgli
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Do przodu bardzo dobra a do tyłu ...? W lusterka również doskonała. Wiadomo mogłaby być lepsza przy parkowaniu lub w standardzie czujniki parkowania.
~JPJ
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Przód ok, tył ujdzie - jak to w nowych nadwoziach. Czujniki seryjne przydają się głównie na zatłoczonych parkingach.Daję 4,3
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Przód...świetnie. Tył dużo do poprawy. Przede wszystkim trzymanie na tylnej kanapie
~Citroen
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto jak na swoją klasę bardzo komfortowe, nawet długie trasy nie sa męczące.
Citroen C4 II Hatchback 5d