Lista ocen Citroen C4 II (71) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jak dla mnie ok chociaż auto ma swój pomruk. Inne auta są cichsze ale ... są też głośniejsze. To był mój świadomy z racji zawodu lubię słyszeć pracę silnika. Silnik ponoć z fabryki bmw chociaż nie wiem czy to zaleta.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Na niższych obrotach w środku panuje błoga cisza, szum klimatyzacji jest głośniejszy. Znakomicie wyciszone wnętrze. Powyżej 110 robi się nieco głośniej ale wciąż można bezproblemowo rozmawiać i słuchać dość cicho radia.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wyciszenie bardzo dobre jak na tą klasę. Dźwięk zamykania drzwi szczególnie mi się podoba. Super wygłuszenie silnika. Przy normalnej jeździe ciężko usłyszeć, że to klekot. Jest bardzo cicho.
~Oki
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Dobre wyciszenie nie nastraja do deptania gazu a wręcz odwrotnie choć dżwięk przy max obrotach też mi sie podoba. Głupio tak nic nie robić przy aucie więc sukcesywnie wyciszam jeszcze bardziej po swojemu.
~Citroen
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Wyciszenie jest zaskakująco dobre. Zawsze ludzie pytają benzyna czy diesle. Pracy silnika nie słychać, jedynie przy prędkościach autostradowych od 140 zaczynałbym głośno
~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Poziom wyciszenia mnie mocno zaskoczył, pozytywnie. Po pół roku i prawie 50k km cicho w kabinie jak makiem zasiał. Na ekspresówce bardziej opony słychać i powietrze niż silnik.
~STANLEY Brzeszcze
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Samochód dobrze wyciszony,ale w górnym zakresie obrotów silnika słychać charakterystyczny pomruk.Wiadomo że nie jest to samochód klasy premium,ale jest bardzo dobrze.
~pejotpe
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jest cicho (nawet w dieslu) - dobrze wyciszony silnik (podwójne szyby z boku, grubsza szyba z przodu). Przy prędkości 150km/h nadal da się spokojnie rozmawiać nie podnosząc głosu.
~P
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Za to należy się nawet 6. Wyciszenie na poziomie aut klasy wyższej, przy 130km/h panuje niesamowita cisza, bez problemu można rozmawiać z pasażerami bez podnoszenia głosu.
~Saintcik
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Coś mi tam lekko gwizda przy 70-80 km/h przy lusterku.. Troche coś jest tam z aerodynamika... ale ogolnie brak wiekszych zastrzeżeń. Silniczek ładnie mruczy.