Lista ocen Citroen C4 II (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saintcik
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Raz chyba jeździłem jako pasażer z tyłu. Miejsca bardzo dużo. Komfortowe 4 osoby. 5 osoba już pewnie mniej ale takie samo zjawisko występuje np w Avensis mojego staruszka. Auto naprawdę spore.
~bychu81
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Dobrze 4 osoby spokojnie mogą pojeździć, napiszę tak ja 190cm 100kg, brat 198cm 90kg, żona 170cm mama 180cm no i golden retriver w bagażniku się mieści więc ok.nie wiem jak na dłuższą trasę... nie testowałem
~mirek
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
autko z przodu miejsca ma bardzo dużo, przestrzeń nawet dla tęgiego kierowcy jest wystarczająca, na tyle natomiast tej przestrzeni niewiele. ale jeżdżę tylko z żoną więc mnie to nie przeszkadza
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Przestrzeń dla kierowcy be zarzutów, Na tylnych siedzeniach za kierowcą 1,9 m wzrostu trochę ciasno znacznie lepiej niz w renault megane, gorzej niż w hyundai i30. Za to duży i bardzo przktyczny bagażnik.
~zi3i
Hatchback 5d Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Z przodu daję ocenę 4 natomiast z tyłu to raczej młodzież może "wygodnie siedzieć" brakuje trochę przestrzeni ale za to przestrzeń bagażnika bajka jak na tą klasę.
~Grabicak
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
To kompakt jest więc za mną miejsca nie za wiele ale osoby o wzroście 180cm nadal się mieszczą. Na tylnej kanapie piata osobą da się wieźć tylko na krótkie odległości.
~Tomalis
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
Przestrzeń jest po prostu genialna. Z przodu wystarcza miejsca w zupełności. Z tyłu przesuwane fotele robią z tego samochodu naprawdę wygodnego Vana. Pomimo, że mamy wersję krótką.
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Sporo!!! Duży plus za schowki i kieszenie do których sie butelka zmiesci. Doskonale wyprofilowany schowek pasażera....na wszystko jest miejsce. Z tyłu też sporo miejsca :)
~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
4 osoby w pełnym komforcie. Z tyłu dużo miejsca. 3 osoby na tylnej kanapie nie poczują się jak sardynki w puszce (normalne, przeciętne postury)
~olek
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Mimo mniejszych rozmiarów w porównaniu do Focusa w środku jest więcej przestrzeni, czuję się bardziej komfortowo, no i bagażnik znacznie większy.