Ocena kierowcy - Citroen C5 I Hatchback

mariandor@gazeta.pl, 14 lat temu
Silnik 1.8i 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 2003
Citroen C5 I Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Praca zawieszenia hydropneumatycznego , jego niebywały komfort .
bo mimo wszystko bardzo lubię to auto
na niskich biegach są problemy z elastycznością , natomiast fascynujące jest przyspieszania na 5
co do samej skrzyni nie mam zastrzeżeń , problem stanowi demontaż gałki lewarka i wymiana mieszka
Świetnie trzyma się drogi , bez problemów wchodzi w zakręty i z nich wychodzi , wymaga jednak utrzymania w dobrym stanie zawieszenia hydropneumat. , w szczególności poziomu płynu i stanu sfer. Poważną wadą jest przynajmniej w moim przepadku awaryjność przewodu centralnego układu hydraul. zawieszenia
Jeżeli ktoś potrafi jeździć do tyłu na lusterka boczne (a wszyscy powinni )to z widocznością nie ma większych kłopotów , chyba , że się jest wysokim człowiekiem z niezbyt długimi rękami - wtedy zbyt pochylona szyba przednia mimo ogromnej powierzchni daje małe pole widzenia
bardzo wygodnie i dla mnie wszystko \"pod ręką\"
po prostu przeciętne
Bardzo komfortowe wnętrze , dobre materiały wykończeniowe , dobry sprzęt audio , wszystko świetnie
na początku zanim przyzwyczaiłem się do słuchania szmerów używałem obrotomierz , żeby sprawdzić ile dodałem gazu
tak naprawdę nie mam zdania , bo jeżdżę na gazie , a tak jest bardzo tanio
Kupująć to auto 3lata temu było ono tańsze o ok.30%(jako używane w tym samym roczniku) niż auta niemieckie i japońskie a wdaje mi się bardziej komfortowe i co ważne z oryginalniejszym designem
nigdy nie wiesz kiedy spali Ci się żarówka i która (trzeba być zawsze przygotowanym na Słowację czyli mieć komplet żarówek na wymianę) , nigdy nie wiesz kiedy rozłączy ci się jakaś kostka , jeżdżąc na gazie i tak masz wskazania zużycia benzyny (zapala się rezerwa - taka konstr.miernika poziomu pal.) , nie możesz ufać wskaźnikowi poziomu oleju ,
bardzo przeciętnie . Przez 3lata musiałem naprawić kapitalnie układ hamulcowy , wymienić drążek kierowniczy , wymienić centralny przewód hydrauliczny w zawieszeniu(usterka w drodze), wymienić sferę i poszukuję na wymianę fotel kierowcy
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
10,1