Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW 2000-2004 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sroqraf
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Nie oszukujmy się, auto jest obszerne, wnętrze też. Jeśli ktoś mówi, że w C5 nie może znaleźć wystarczająco dużo miejsca, powinien zasiadać w części ładunkowej dostawczaka. Z przodu sporo miejsca, podłokietniki itd - maksimum komfortu. Z tyłu? Konstrukcja przednich foteli daje dużo miejsca na wysokości kolan, podłokietnik z uchwytami na kubki, wygodna kanapa - nawet dla 3 osób. Super.
~MegaW
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Jestem osobą w miarę dużą (194cm,120kg) i musze przyznać , że z przodu jest naprawdę dużo miejsca każdy da sobie radę i jako kierowca i pasażer . Niestety przez szybko opadającą linię dachu z tyłu miejsca na głowę jest znacznie mniej . Przez ten fakt opinia jest zaniżona bo w tej klasie samochodów dużo miejsca z przodu to za mało
~Apentuła Niewdziosek
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Z tą przestrzenią to zależy dla kogo - osoby normalnego średniego wzrostu mają jej na pewno pod dostatkiem, ale ci wyżsi kierowcy to tak nie do końca - jak na wielkość auta mogłoby jednak być lepiej. Pasażerowie na tylnej kanapie na -5.
~Sroqraf
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Tutaj nie ma na co narzekać. Kierowca i pasażer z przodu mają miejsca prezydenckie - super fotele z podłokietnikami! Bajka. Z tyłu także sporo miejsca, również na kolana dzięki konstrukcji oparć foteli przednich.
~Zrobiony w trąbę
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Miejsca całe morze. Żona po odsunięciu przedniego siedzenia mogła założyć nogę na nogę i poczytać gazetę bez jakichkolwiek przeszkód. Dodatkowo możliwość położenia fotela w tył i krótka drzemka - żaden problem.
~Michał
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Masa miejsca. Świetny motyw z brakiem tunelu środkowego z tyłu. Spokojnie mieściło się 5 osób i nikt nie narzekał.
~golas
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
mam fotel bardzo daleko odsunięty, i jeszcze nikt nie marudził że ma mało miejsca z tyłu. fotele szerokie, siedziska długie. rewelka
~ace4
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Mam 187cm wzrostu, mieszczę się z tyłu o przodzie nie wspominam bo tam przestrzeni jest od groma.
~mmmfoto@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Co tu pisać, widać jaka to gablota i ile ma miejsca. Śmieszy mnie podświetlanie pedałów.
~Ego
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Nikomu nie brakuje miejsca, nawet za mną, a mały nie jestem.
Citroen C5 I Hatchback