Oceny Citroen C5 I Kombi 2.0 HPi 140KM 103kW 2001-2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen C5 I Kombi 2.0 HPi 140KM 103kW 2001-2003

~warszawa
Citroen C5 I
Moim samochodem jest Citroen C5 MkI Break 2.0i 16V HPi 103kW/140KM z 2002r, w wersji Exclusive. Jest to silnik z bezpośrednim wtryskiem benzyny, który charakteryzuje się najniższym spalaniem, z całej palety silników benzynowych, dostępnych w Citroenie C5 I generacji, oraz niezłymi osiągami. Pod względem osiągów, ustępuje jedynie motorowi V6/24V, który za to pochłania min. 13,8l/100km(manual) po mieście, a w automacie nawet 14,8l/100km(nadal...
~aaa
Citroen C5 I
jest nowoczesny i archaiczny zarazem wzbija się na wyżyny komfortu i praktycznosci a pozatym ma słabe wykończenie i złe spasowanie materiałów jest wyjątkowy z powodu ze konkurencja jeszcze długo będzie chciała dwa razy więcej za takie zawieszenie a to jest przyszłość
~Krzysztof
Citroen C5 I
Urzywałem auta jako narzędzia do pracy. C5 do tego się nie nadaje. Ten samochód to jedna wielka wada fabryczna. Pozbyłem się tej tandety kupiłem Hondę i żałuję, że nie zobiłem tego trzy lata temu. Wielką wadą Citroena jest też serwis. Z zewnątrz ładnie wygląda ale z pewnością nie wie co to jest dobro i zadowolenie klienta. Musiałem odwiedzać serwis średnio raz w miesiącu
~vacek
Citroen C5 I
To mógłby być naprawdę fajny samochód ale ciągłe niby drobne usterki (chociaż w sobotę w środku niemiec, na autostradzie, przy kiepskiej pogodzie nie działający spryskiwacz przestaje być drobiazgiem) mnie już po prostu zmęczyły. Najgorsze jest to, że po wizytach w serisie one w znacznej części wracają. Inna sprawa, wiem od znajomych jeżdżących C5, że nie mają takich problemów jak ja, chociaż usterki sie zdarzały.
~KWinczewski
Citroen C5 I
Samochód cichy,duży,wygodny,bogato wyposazony...Nic nie skrzypi,silnik konkurencyjny a to za dość małe pieniądze w stosunku do konkurencji... (Stosunek jakość/cena)
~Grzegorz
Citroen C5 I
Zuzycie paliwa jest duze ale i samochod jest ogromny. ale zato jezdzi sie bajecznie, jazda tym samochedem jest bajeczna, gorzej jesli chodzi o ceny napraw. (nie kupie juz francuza) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~piotr
~Ulaulaula
Citroen C5 I
Kłopot od początku z tarczami hamulcowymi, dwa razy szlifowane. Hydraulika super . (Układ jezdny)
~xxx
~własciciel