Lista ocen Citroen C5 I Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW 2001-2004 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiejacz@o2.pl
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Cała masa usterek denerwujących użytkownika. Otwierana tylna szyba mimo kilkukrotnej wymiany nie otwiera się.Notorycznie przepalające się żarówki świateł mijania,błędne informacje o stanie poziomu płynu w spryskiwaczach,zamykanie i otwieranie się elektrycznego zamka w drzwiach,nikt nie potrafił ustalić przyczyny,przygaszające światła mijania i drogowe.
~hajasz@op.pl
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Dałem wyłączyć automatyczne wycieraczki - dla mnie badziewie działające "od czapy". Teraz mam tylko jeden interwał ale wystarcza. Przydałby się prosty programator (miałem kiedyś w Trabancie - tylko 20zł!). No i 2 żarówki przednie (cholera akurat lewe, trzeba wywalać akumulator!)
~Bartek
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
dużo głupot się psuje w stylu zamka tylnej szyby, albo jakieś dziwne komunikaty na kompie. Ale sympatia do tego samochodu powoduje, że człowiek się z nim zaprzyjaźnia a kaprysy upiększają Cytrynę w oczach jego właściciela.
~piotr
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
2 typowe usterki: kierunkowskaz (koszt wymiany wadliwego elementu ok 100zł), otwieranie tylniej szyby - przeciera się nadrukowany przewód zasilający (trzeba wymienić na zwykły kabelek), w porównaniu do aut konkurencji to b.mało
~bogus55@onet.eu
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
urwana klamka,palące się żarówki i diody,katalizator brzęczy,ŚWIATŁA DROGOWE SAME ZNIKAJĄ-ZMIENIAJĄ SIĘ NA MIJANIA (i niema na to mocnych) w tylnych drzwiach nie opuszczę szyby.
~laserdentus@yahoo.com
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Słabo zwijajace się pasy bezpieczenstwa,ciężko zamykająca się tylna klapa,zawodny wskażnik poziomu płynu spryskiwaczy,kłopot z rozruchem w okresie dużych mrozów
~Śmag
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
usterek poważnych nie było, komunikaty źle przetłumczone na angielski w komputerze pokładowym - poziom oleju w silniku odrwotnie zamiast pisać że jest za mało, pisze że jest za dużo-)
~Mikołaj P
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Dobre dojście do wszystkich elementów silnika, jedynie pompka do spryskiwaczy lubi się bardzo często zawieszac a żeby do niej dość trzeba cale nadkole rozebrać
~demon84
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Kupiłem używany trochę niezadbany więc kilka drobnych usterek się znajdzie ale to raczej rzeczy które nie będą w sumie kosztować więcej niż 200 zł.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
10,6
10,8
~Wojtek Citroen
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
elektronika jest skomplikowana więc czasami jakieś głupoty wychodzą ale da sie z tym żyć i starać sie samemu ją naprawiać
Citroen C5 I Kombi