Lista ocen Citroen C5 I Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 2001-2004 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mack1295
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Tutaj lepszego niema. Za 15-17 tyś zł kupimy super wyposażony, przy tym bezpieczny i jakże komfortowy. Porównywalny Passat jest o ok. 5-7 tyś droższy, i wszystkie są wytyrane gdzie bardzo trudno znalexć coś godnego zainteresowania a jeżeli chodzi o jakość rynkowej oferty to Citroen jest nieporównywalny, ponieważ większość jest serwiosowana w ASO!!! Nie kupimy lepszego wozu za taką cene.Gdy się przełamiemy do zakupu wozu z hydropneumatyką to...
~Rafal1977
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Moim zdaniem Citroen deklasuje rywali pod tym względem. Za zadbany egzemplarz nie zapłacimy dużo a koszty utrzymania nie są wysokie. Czego chcieć więcej? Materiały użyte w C5 są znakomitej jakości i nawet po wielu latach nic nie ma prawa skrzypieć czy trzaskać. Moje C5 ma przebieg ponad 250 tys,a wnętrze nadal wygląda jak nowe.
~harderson
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jeżeli chodzi o tą kategorię to C5 powinna wygrywać z każdym. Nie da się kupić takiego dobrego auta w takiej atrakcyjnej cenie. Tylko dlatego tak się dzieje bo w kraju nad Wisłą ceni się tylko niemieckie i japońskie bryki a Francuz z góry jest be, fuj i pe.
~jaćwing
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Przy promocjach Citroena nie wygląda to żle. Niezłe wyposażenie w standardzie. Ja ponownie mając kasę na auto, nie kupię C5. Za bardzo denerwuje mnie złe prowadzenie tego samochodu "pływanie". Na długich trasach, autostradach jest to element psujący mi krew.
~Ermac (Ermac@wp.pl)
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Tak jak napisalem wyzej stosunek jego ceny do ogolnej jakosci jak najbardziej znakomity. Auto malo awaryjne, malo wadliwe o duzym komforcie i znakomitym wyposazeniu za nie duze poeniadze.
~yam
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
lepiej dołożyć pieniędzy, niż ładować w francuskie wyroby. szkoda naszego czasu na wizyty w serwisie, cierpliwości i nerwów czy gdzies po drodze nie bedzie nim można dalej jechać.
~Poznaniak
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
szkoda, że nie było mnie stać na najlepiej wyposażoną wersję, ale interesowałem się innymi modelami i zamiast "gołego" VW PASSATA wolałem wypasioną cytryne!
~mazen@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
za cene 94 000 tyś dostajemy kompletnie wyposażone auto i to w dieslu i kombi.w tej cenie o niemieckim wozie z tymi parametrami nie ma co pomażyć
~Loki
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Żaden samochód na rynku w tej cenie nie ma tak bogatego wyposażenia, komfortu jazdy i fajnego wyglądu. Czy to nowy czy używany.
~adah
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
ogólnie autko nie jest drogie, trochę dużo pali części chyba drogie jeszcze nie sparawdzałem i niech tak zostanie
Citroen C5 I Kombi