Oceny Citroen C5 I Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 2001-2004

Citroen C5 I Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 2001-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C5 I Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW 2001-2004

~mack1295
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jestem bardzo zaskoczony pozytywnie na tym modelu. Niektórzy piszą ,że jest dużo usterek i hydropneumatyka a to dlatego ,że albo nim nie jeździli albo są święcie przekonani że Passat jest bez awaryjny i najlepszy. Samochód jest komfortowy, pakowny 565l bagażnika bardzo dobrze wykończonego(nawet siatka oddzielająca przestrzeń pasażerską od ładunkowej, gniazdo na 12V w bagażniku) Wnętrze jest bardzo dobrze wykonane i wyciszone a fotele bardzo...
~eramail@wp.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Samochod posiadam od 2002 roku. Kupilem go prawie z pelnym wyposazaniem ( procz skory, ksenonow, navi ). Autko od tego czasu chodzi naprawde bez zarzutow. Nie psuje sie, nie sprawia problemow. Systematycznie ma wizyty w ASO jak rowniez w firmie, w ktorej byl tuningowany. Wiec moge powiedziec przyslowiowo,ze "dolewam paliwo i olej" i tyle. Auto warte polecenia jezeli ktos ceni sobie wygode i komfort w przystepnej cenie. Do tego jesli chce aby...
4,1
~tomekmerc
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
kupilem ten samochod jako drugi tani bo potrzebne mi bylo kombi o ktorego nie bede musiec dbac tylko wrzuce do srodka klamoty i w droge-lecz tak sie wszystko pozmienialo ze auto zostalo jako rodzinne kombi z ktorego jestem zadowolony a do klamotow mam busa
~Rafal1977
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Samochód komfortowy i bardzo pojemny. Koszty eksploatacji są na bdb poziomie w porównaniu z konkurentami innych marek. Członkowie Klubu cytrynki mogą korzystać z rabatów na zakup części i z usług naszych Klubowych mechaników.
3,6
~Loki
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Miałem dużo samochodów podobnej klasy, jednak ten oceniam jak dotychczas najwyżej. Niestety nie kupił bym go nie znając jego wcześniejszej historii, bo sposób jego eksploatacji ma b. duży wpływ na jego sprawność. Trzeba obchodzić się z nim delikatnie.
2,9
~GOSC
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
DOBRE DLA MECHANIKA ALBO OSÓB KTÓRE LUBIĄ GO ODWIEDZAĆ. OGÓLNIE BARDZO AWARYJNY I NAWET DOKŁADNE SPRAWDZENIE W SERWISIE NIE DAJE ŻADNEJ GWARANCJI, ŻE AUTO NIE BĘDZIE LĄDOWAĆ W SERWISIE RAZ NA 2 MIESIĄCE A KOSZTY NAPRAW SĄ WYSOKIE.
~adah
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
fajne autko super wyposażone budzi dużo pozytywnych emocji można szpanować podnoszeniem zawieszenia szczególnie w zimie przy dużych opadach gdzie inne autka nie pojadą a on tak no i płynie po polskich dziurach jak żaglowiec
~czarek1211@amorki.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Pozytywne zaskoczenie podczas pierwszej jazdy tym autem:poczułem się tak jakby C5 od razu mnie polubił.Eleganckie wnętrze,komfort i wygoda zawieszenia, powoduja, że jazda to sama przyjemność.Z zewnątrz ,szczególnie profil boczny sprawia wrażenie auta masywnego, jednocześnie eleganckiego.
2,7
~mac234@wp.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Strasznie usterkowe. 3 razy wracalem do domu na pieszo bo auto odmawialo posluszenstwa. Przez 2 lata posiadania auta wydalem kolo 10 tys zl na naprawy. Bardzo drogi serwis. Wielkie bujajace sie na wybojach pudlo. Nie polecam.
~jacol10
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Polecam, nie kupujcie pasatów czy audi z dzwoniącymi TDI. Za tę kasę można mieć super cytryne. Nie słuchajcie podpowiadaczy że Citroen to drogie auto, że się psuje, - francuzik jest bardzo wygony i przestronny
Citroen C5 I Kombi