Lista ocen Citroen C5 II Kombi (48) - Silnik

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Chodzi podobnie do benzyny , dwie uzupełniające się turbinki robią swoje . Silnik bardzo dynamiczny , dobry ze startu a na trasie nie do zabicia . Jak w dieslu , żeby pojeździć , trzeba trochę nauczyć się nim jeździć i nie przeciągać biegów .
~Martin
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
A HDI mało kto narzeka. Nie jest najciszej, ale to konstrukcja z 2004 roku. Mam FAP i zamontowalem kontrolke wypalania filtra. Żadnych problemów. Turbo rozszczelnilo się po 240 tyś km, jakiś wyciek z miski. Nic szczególnego.
~jackly
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
136 Km w połączeniu z 6 biegowym automatem oraz wagą ponad 1700kg. Proszę się nie spodziewać osiągów motocykla, ale auto naprawdę zgrabnie się rozpędza. moment obrotowy pozwala na przyśpieszenie w każdej sytuacji.
~Marti
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Byłaby \"piątka\" gdyby silnik miał nieco wiecej mocy. To nie wada silnika, lecz duża masa pojazdu. Przy prędkościach ponad 120 km/h przyspieszanie już nie jest tak rewelacyjne. Silnika praktycznie nie słychać wewnątrz.
~yogo
Kombi 1.6 HDi 109KM 80kW
swietny silnik jak nataka bude 110km w zupelnosci wystarcza i spalanie bajka. kupujac 138km liczcie sie ze spalaniem litr wiekszym. mi tym razem najbardziej zalezy na duzym i oszczednym aucie dlatego bralem 1.6 hdi. swietne
~Wojtek Gdansk
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Silnik jest dunamiczny, oszczedny i bezobslugowy. Przez 10 lat nie zdarzylo mi sie dolac kropli oleju miedzy przegladami. Zima odpala bez najmniejszego problemu mimo ze to diesel.
~waldek@imho.pl
Kombi 1.6 HDi 109KM 80kW
Oczywiście 1.6 ze 110 końmi jest słaby, ale jeżeli nie chcesz szaleć, to w zupełności do spokojnej jazdy starcza i naprawdę nawet całkowicie zapakowany nie jest mułowaty.
~patrique_g@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
W porównaniu z Xantią 1.8 benzyna, jestem mile zaskoczony, zresztą przesiadam się sukcesywnie do mocniejszych aut, ale ta wersja mnie zadowala chyba docelowo ;-)
~RK
Kombi 2.0i 16V 140KM 103kW
bezawaryjny,ale wymiany elementów zgodnie z terminami,jedynie awaria pompy wodnej - wymiana po 5 latach /koszt nieduży/
~zadowolony z citroena
Kombi 2.0i 16V 140KM 103kW
Żwawy. Przez miękkie zawieszenie nie czuć tego tak jak przy twardszym z identycznym silnikiem (jest w kilku PEUGEOTACH)
Citroen C5 II Kombi