Lista ocen Citroen C5 II (121) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Jedna z większych zalet tego samochodu. Miejsca nie brakuje ani dla kierowcy, ani pasażerów, ani w bagażniku. Przy średnich pasażerach (170-180 cm) w naprawdę komfortowych warunkach pojadą 4 osoby w długą trasę, na krótszych z tyłu zmieści się jedna osoba między fotelikami z ISOFIX. Bagażnik - jeden z lepszych w kategorii, zarówno pojemnościowo, jak i dostępowo (w tym możliwość obniżenia zawieszenia przy załadunku).
~Bartek
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Tutaj bez zastrzeżeń! Rewelacja. Tylko fotel pasażera mnie irytuje kiedy łyknę parę wiekszych ( nie ma regulacji góra-dół) pzynajmniej w mojej wersji weekend. Ogółem Tylna kanapa wymiata. Jest dużo miejsca w całym aucie nawet dla 4 pasażerów powyzej 185 cm i jednego z niższej półki hehe:)
~Jacek
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Kraków -Dubrownik na raz (15 godz) bez bólów kręgosłupa (48 lat). Z przodu po królewsku choć lewy podłokietnik (w boczku drzwi) za daleko. Z tyłu za mną (181 cm) znośnie ale bez szaleństw. Bagażnik 560 i rozwijana siatka - można zapakować wszystko! Schowek ogromny i mnóstwo schoweczków,
~Andrzej
Kombi 1.6 HDi 109KM 80kW
Dużo miejsca, fotel kierowcy za miękki, rozumiem, że nie ma w tej wersji podpórki lędźwiowej, ale plecy wyginają się w kabłąk. Welur ohydnej jakości - latem parzy, z przodu klimatyzacja wieje, aż mozna kataru dostać, a po plecach cieknie pot. No ale był dużo tańszy niż konkurenci.
~wk
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo duzo miejsca zarowno dla kierowcy jak i dla pasazera. Jestem po wyjezdzie na narty w Dolomity - 3 dorosle osoby i dziecko. Nie dosc ze wszystko zdolalismy zapakowac (lacznie z nartami) to jeszcze komfort podrozy byl b.dobry. Plus za duzo ilosc schowkow.
~Wojtek Gdansk
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Z przodu - bardzo duzo miejsca. Z tylu tez ale... Gdy przednie siedzenia sa maksymalnie odsuniete do tylu to robi sie mniej miejsca. Nie jest ciasno ale juz nie tak komfortowo. Mocowania iso-fix do fotelikow dzieciecych bardzo sie przydaja.
~Zadowolony
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Miejsca nie brakuje. Ja jestem wysoką osobą i jak ustawię sobie fotel z przodu, to za mną jest wystarczająco miejsca dla \"normalnej\" osoby, co nie często się zdarzało w poptrzednich moich samochodach. Pięć osób może w miarę komfortowo podróżować.
~patrique_g@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Moja wersja nie ma zbyt dużo możliwości ustawień foteli przednich, ale wystarcza mi to. Na długich trasach (to do ergonomii właściwie;-) czysta przyjemność, zwłaszcza jak się zapoda miłą muzyczkę, bo system audio jak dla mnie re-we-la!
~Mike
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
Trudno znaleźć coś większego w tym segmencie. Miejsca w środku jest jak w salonie, bagażnik też potężny a do tego całkowicie prostokątny i z pełnowymiarowym "otworem załadunkowym" (podnoszona klapa z szybą). Tu chyba po prostu nie ma konkurencji.
~Wojtek inżynier
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Nic dodać, nic ująć. Pewnie z tyłu mogłoby być lepiej, ale sam mam 180 cm, a żona i 3 letni syn są mniejsi, wszyscy pasażerowie których woziłem również nie przekraczali 180 cm. Zawsze przestrzeń była powodem do chwalenia.