Lista ocen Citroen C5 III Sedan 1.6 THP 156KM 115kW 2009-2015 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~totalControl
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Auto kosztowało 110 tys. zł - ma wszystko czego potrzeba, poza cupholderami w rozsądnym położeniu. Niby serwis nie jest drogi, ale póki co gwarancja pozwala mi się tym nie przejmować - modlę się tylko, by jak najdłużej wszystko było w porządku, bo jak się za gwarancji nic nie posypię to można w ciemno zakładać że już później też nie. Oczywiście instrukcja przestudiowana, mam świadomość co lubi, a czego nie - dealera też zmaltretowałem tysiącem...
~piter
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
... Auto o ciekawej stylistyce i wnętrzu zrobionym na najwyzszym poziomie, do tego dodam silnik zbudowany wspólnie z bmw, zawieszenie hydropneumatyczne i otrzymujemy ... citroena c5- przyjemny, cichy, dynamiczny, wygodny, oszczędny nie wiem czy to jeszcze citroen?
~citroenc5
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Za nie całe 100 tys. zł wersja Exclusive i taki komfort to jest super okazja. Mazda 6 w cenie 120-140 tys. zł.; Superb ponad 130 tys. zł; Volvo też drogie. Hyundai i Kia też powyżej 120 tys. zł
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Za te wszystkie cuda zapłaciłem w salonie 91040PLN. Diler przez pomyłkę jeszcze coś extra dorzucił - pozdrawiam mojego dilera (bez reklamowania). nie mam pytań. DOSKONALE
~rysiek Toruń 1975
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Zajebista. W tej cenie i przy tym wyposażeniu i co ważne przy tym komforcie podróżowania musiałbym wydać dużo więcej za konkurencje która i tak nie dorasta do pięt mojej cytrynce.
~Przeciętny użytkownik
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Kupiłem wersję exclusive z poprzedniego rocznika za 90 000. To bardzo dobra cena w porównaniu do superba/passata/insigni/mondeo itp.
~Robson
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jak na razie jestem zadowolony. Zobaczymy co będzie w następnych latach eksploatacji.
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Dobrze tylko dlatego, że nie zapłaciłem dużo. Ilość poważnych usterek jest zbyt duża
~taszan
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Nie ma na rynku Polskim innego samochodu który miałby wyższy ten stosunek.

Usterki Citroen C5 III

Citroen C5 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JuliuszK1000
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Żadna inna marka nie przebije
Citroen C5 III Sedan