Lista ocen Citroen C5 III Sedan 1.6 THP 156KM 115kW 2009-2015 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~totalControl
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Można rozmawiać szeptem... słychać tylko opony, wiatr - człowiek zaczyna kombinować by kupić jak najcichsze :P To wyciszenie ma też swoją wadę w postaci wpływu na odczucia kierowcy - stałem się wyczulony na dźwięki które wydobywa silnik gdy zwalnia obroty - delikatne gwizdanie - zaraz ma się wrażenie że coś się złego dzieje :) Słychać jak z tyłu plastikowe elementy osłonek czasami stukają o szybę. Więc wyciszenie jest mistrzowskie (ale to...
~citroenc5
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Super wyciszenie. Letnie opony są wysokiej klasy, do tego dokupiłem tej samej klasy (producenta) opony zimowe za 2600 zł/kpl (niska cena). W czasie jazdy miejskiej jest naprawdę cicho. Na autostradzie jest trochę głośniej, wtedy już silnik słychać. Ze skiboxem - normalnie, czyli głośno.
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Nadal jest jak makiem zasiał. Toż to jest autentyczna bajka. Przewiozłem kolegę po hajłeju z prędkością maksymalną, a teraz ten kolega jest także szczęśliwym posiadaczem C5. Serio.
~taszan
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jazda z wyłączonym radiem sprawia dużo satysfakcji. Nie słychać pracy silnika a w kabinie miły dla ucha delikatny szum.
~Przeciętny użytkownik
Świetnie. Przynajmniej w wersji exlusive
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jak makiem zasiał - tak cichego auta jeszcze nie miałem.
Citroen C5 III Sedan